fiat

Fiat Freemont 2017 jsou tyto první fotky?

Tajemné špionážní fotky ukazují prototyp toho, co by mohlo být druhá generace Fiatu Freemont. Nový italský model bude přemístěn do rozsahu Fiat jako SUV a zdědí mnoho rysů designu pick-up Fiat Toro.

Naši fotografové nám dali Velmi tajemné špionážní fotky. Jedná se o prototyp Fiat Chrysler Auta jsme nikdy neviděli a stopy nás vedou k názoru, že se jedná o Druhá generace Fiat Freemont. Poté, co byla zahájena v roce 2011, italský lidé dopravce je nejstarší z Fiat modelu.

Proto je nejvyšší čas k obnově. Fiat Freemont je dnes produktem Dodge zdůraznil italského výrobce a má přístup zaměřený na amerických chutí. Nová generace a nebude hrát v této lize velké MPV a FCA by vyhovovaly potřebám zákazníků v USA se dvěma modely Chrysler: město & Země a Pacifica.

Jak co nejlépe využít svého postavení v rámci konglomerátu Fiat Chrysler Auta, by Fiat ujít minivan velká ve svém rozsahu a tím i nový Freemont 2017 by získání radikální posun v jejich designu a přístupu oproti současnému modelu.

Budoucí Freemont nechat trochu stranou pro jeho roli monovolumen větší SUV, typ vozidla s mnohem větší akceptaci na trhu (zejména v Evropě). S tímto přemístěním by italský výrobce i nadále zvyšovat své prodeje na evropském trhu.

Na špionážních fotografiích můžeme vidět, že prototyp zdá skrýt Přední velmi podobný Fiat Toro, pick-up, která právě začala svou pouť v Latinské Americe. Maskování nám umožňuje intuitivně, že zůstane Přední optický rozdělit do tří skupin, kde světlomety budou doprovázeny tenké LED pro denní svícení na vrcholu a mlhy v dolní nárazníku.

velká přední mřížka rovněž připomíná pick-up, který poskytuje silný a pozoruhodný obraz. Platforma nového Freemont 2017 bude stejný jako Fiat Toro a jeho rozměry mohou být okolo 4,9 m, značení jasný náskok nad Fiat 500X a Prezentace by se mohla uskutečnit v průběhu roku 2017.

foto: CarPix