Škoda

Skoda Superb Combi 2015, kdysi kufr do auta uvízl

Už jsme věděli, že vzhled nového Superbu, auto, která vždy stála za jeho velkou interiéru kapacity. Nyní přichází známá verze Škoda Superb 2015. Obří schopni sehnat 660 litrů v kufru.

Jen chybí znát známou verzi nového Superbu. To byl očekáván s velkou touhou a do dnešního dne se zobrazuje vždy přídavek samozřejmě mnohem vyšší než návrh hatchback je značný nárůst velikosti. Dá se říci, že se česká značka se podařilo pracovat nový zázrak se Skoda Superb Combi 2015 přijde znovu postavit jako měřítko průmyslu.

Kmen se opět zaměřuje na verzi Combi

Od roku 2009 Superb má Ranchera jednotku. Jeho proporce a opatření je obtížné, že tyto vozy mohou dosáhnout vzrušení záměrné, ale pravdou je, že Skoda vždy podařilo domácnosti mnohem atraktivnější. V této nové generaci vidíme rozdíl ve stylu od salonu je zkrácena, což představuje skvěle vypadající.

Škoda použil stejný MQB platformu jako Škoda Superb 2015. Nicméně v případě Combi dokáže nést své výšky do extrému. Bitva, stejně jako šířka silnic byla rozšířena, takže zisk více vnitřního prostoru. To bylo vždy klíčovým bodem Superb středně velké sedan, který dosahuje toho, co lze vidět pouze segmenty vyšší kategorie.

Superb Combi pokračuje takto v přehnaným způsobem. Všichni cestující nyní více prostoru pro obě nohy k hlavě. Ale opět je to bota, která přijde na pozoru. pravidelně Kombinovaný vykazují objem 660 litrů nákladu, 27 více než předchozí generace, ale v případě, sklopená druhá řada dosáhne této působivé 1950 litrů.

Jeho celková délka je 8 centimetrů vyšší než sedan

V rámci tohoto orgánu, že bychom chtěli jsme nenašli žádné mechanické překvapení. Skoda store pás, jízda na stejné pohonné látky Combi sedan. TDI a TSI motory, které především vyznačují vysokou účinnost a nízkou spotřebu. Převodovky se také liší, které mají k dispozici ruční mechanické jednotky a jiné automatické DSG.

Konečně technologie. Jak jsme již uvedli, když byla objevena sedan Škoda se konečně podařilo získat přístup k skříňku Volkswagen Group a integrován do Superb a Superb Combi technologií. Vybaví nejnovější bezpečnostní zařízení a komunikace, integraci systému SmartLink kterou můžeme ulevit aplikace a připojit své mobilní telefony Android a iOS.

Škoda Superb Combi 2015 spatří světlo na autosalonu ve Frankfurtu. To obsadí vedoucí pozici v značkou stojí přitahuje pohledy a připomínky pro sebe. Značka doufá, že první jednotky vyrazil do ulic na konci září. Cena není známa pro tuto chvíli, ale nepřidá více než 1000-1500 ceny v eurech Superb salónu.

Combi půjčuje celkový design vozu Superb. Stylový, dynamický a robustní