Mercedes

Pohled dovnitř Mercedesu třídy C 2018 s velmi podrobně

Fotografoval s velkým podrobně testovací jednotku nového Mercedes C třídy 2018. Využívat zaparkovaného jsme nakoukl dovnitř. V předním nárazníku sportovní nový maskovací naznačuje některé nové senzory jsou testovány.

2018 Mercedes C Class - Interior fotografie špionážní

Interiér Photo Spy 2018 Mercedes C-Class.

Opět platí, že naše špionážní fotografové mají jednotky test Mercedes C Class 2018. V současné době je značkou s hvězdou se přestěhovala do Španělska své sídlo pokračovat ve vývoji tohoto dlouho očekávaného vývoje svého populárního sedanu. Bude to nejdůležitější aktualizace třídy C bude čelit druhou komerční fáze této generace.

Ačkoli a priori se zdá, že největší změna od jiných jednotek může být fotografován barva přední kamufláž, pravdou je, že pod všechny prvky používané Mercedes pokrýt nárazník a část hlavních optiky je málo Parabolické nové senzory které jsou testovány, protože umožňují zachytit více informací. Tyto senzory jsou v důlky.

Esteticky a navíc nové vzory kol a barvy na tělo, hlavní makeovers, aby předložila nový 2018 Mercedes C Class se zaměří na obou nárazníků a nové LED světlomety multibeam. Budou rovněž přepracován vstupy vzduchu, zatímco zadní světla využít služeb OLED technologie.

Mercedes C Class 2018 - spy photo

Mercedes pokračuje v práci na očekávaném vývoji současné generace třídy C.

Uvnitř, pokud budeme věnovat pozornost novým špionážních fotografiích, které doprovázejí tento článek, si uvědomujeme, že je volant a plovoucí displej typu korunuje centrální konzole jsou pokryty látkou. A není divu, protože budou, spolu s přístrojovou deskou, prvky, které procházejí zásadní úpravy. Čalounění a vzorů k dispozici také začlenit nové možnosti.

Technologicky tam bude významný pokrok, protože navíc k Nejnovější systém COMAND infotainment s novým touchpadu, bude Mercedes použít k zavedení nových systémů semi-autonomní řízení zajistí, že uživatel zkušenosti pohodlnější a bezpečné.

S ohledem na rozsah motoru, bude velmi výrazné zlepšení. A podepsání úzké pákového efektu této aktualizace přidat do aktuální nabídky jednoho Nový dieselový motor OM654 2.0 tři výkonové úrovně (150, 194 a 231 k) a Nový zážehový motor 2,0 čtyřválcový M264 ve dvou koncentracích (180 a 272 k). Pro jeho část, plug-in hybridní varianty zvýšit elektrický rozsah do 50 kilometrů. Další novinkou je 9G-Tronic automatická převodovka Devět rychlosti.

Class Mercedes C 2018 - špionážní fotografie front

Přední část Mercedesu třídy C 2018.

Když přijedete do prodejců? Nový Mercedes třídy C vystoupit na evropském trhu někdy v příštím roce 2018. Dosud není známo, kdy budou předloženy, i když musíme si uvědomit, informace ukazující na potenciální coming-out v září u příležitosti Mezinárodního autosalonu Německu 2017.

Mercedes C Class povýšení 2018, vystavené motory

foto: Phocarmedia