Mercedes

2017 Mercedes CLA vychovává svou první restyling

Znovu vnímáme staršího bratra třídy A na procházce se svou novou tvář. Mercedes CLA utrpí mírný restyling a tady vidíme první známky to, i když to nebude dorazí až do poloviny příštího roku.

Mercedes neustále zlepšovat a vyvíjet design svých vozů. Tyto dříve, že take učí nové filosofie designu. Jednu z následujících možností k tomu bude Mercedes CLA 2017 vidíme v obrazech. To je opravdu poprvé, co jsme ho vidět, co bude jeho konečná podoba.

CLA byl chycen při procházce v blízkosti továrny Mercedes

V poslední době jsme viděli jako verze Ranchera CLA Shooting Brake také začal odhalit poprvé se svým novým pohledem. V tomto případě, jak se nyní, že změny byly minimální. Musím říci, že Čelíme facelift nebo restyling spíše než před generační výměnu.

Jak se stalo v poslední době s novým třídy A Mercedes nadále navrhovat tento řádek a že design jak rád na všech trzích. V CLA vidíme as většina změn bude přiděleno na přední straně, kde nárazník mírně změní světlometů, které mění design a technologii, může počítat s LED systémů.

Zbytek těla téměř nezměnil, a musíme nechat za sebou najít další změny. Tato část bude opět Světlomety, které mají novou siluetu, s více hranatého tvaru proudu a lépe integrované do celkového designu. V současné době jsou to pouze změny, které lze vidět pouhým okem.

Zadní světlo změní svůj design jako jejich formy

Na vnitřní straně není velké překvapení v designu a funkčnosti se od nich očekává. V případě, že lze očekávat změny v technologii je na palubě, kde budou zahrnuty nejnovější Mercedes, včetně vylepšení zabezpečení aktivních a pasivních, stejně jako zlepšení v informačním systému.

Konečně mechanická a dynamická část. Změny v třídě A se vztahuje na nové CLA a CLA Shooting Brake. Motory se nemění příliš mnoho, ačkoli sám stane efektivnější, nižší spotřeba paliva a emise. Předpokládá se, že nejsilnější verze CLA 45 AMG všechny 2016 dostalo také extra sílu, se kterou již má svůj malý bratr, dosahuje 381 koní.

Jak jsme řekli Nový Mercedes CLA neuvidí světlo až do příštího roku, ačkoli pro komerční start a bude uveden jako modelu 2017. Před vidí světlo by měl dělat jiné kolegy značky, které dosud obdržel kosmetické změny, jako je Mercedes E Class 2016.

Změny tělo by mělo být doprovázeno větším množstvím technologií a účinnějších motorů

Credits obrázků: Baldauf / Romero