Nissan

Nissan bude mít plug-in hybrid a odkazuje Outlander PHEV

Starší Nissan potvrdila, že pracují na novém plug-in hybridních vozidel a díky dohodě o spolupráci uzavřené mezi Renault-Nissan a Mitsubishi mohou využívat techniky a mechaniky Mitsubishi Outlander PHEV. To bude sloužit jako model pro evropský trh.

Nissan Concept Gripz

Nissan Gripz Concept představena na 2015 autosalonu ve Frankfurtu je poháněno hybridním systémem.

Vzhledem k tomu, to bylo oznámil, že Carlos Ghosn, generální ředitel společnosti Renault-Nissan, Mitsubishi převzal kontrolu uzavření dohody o koupi 34% podílu, bylo jasné, že dříve či později se oba Renault a Nissan Oni by měli prospěch z technologie vyvinuté Mitsubishi data a naopak. Což je důvod, proč bychom neměli být překvapeni prohlášení učiněná Takashi Shirakawa, vedoucí výzkumu a vývoje Nissan Europe.

Shirakawa potvrdila, že Nissan pracuje na nové plug-in hybridu pro evropský trh. Model, který bude mít co do činění s Mitsubishi Outlander PHEV. A jak řekl vysoký úřad evropská divize společnosti Nissan, v této společnosti jako referenční bod a mechanické plug-in technologii hybridního používané Mitsubishi SUV.

Takashi Shirakawa se jasně stanoví, že Nejvyšší prioritou pro Nissan dělá skok na 100% elektrické mobility, Nicméně, když poukazuje na to, že k dosažení tohoto bodu je třeba jakýsi „most“. A to je místo, kde plug-in hybridních automobilů, protože nabízejí obě možnosti vstupují do hry.

Nissan Gripz Concept - Zadní

Gripz byl jeden z několika „experimenty“ prováděné Nissan s hybridními mechaniky.

„Naší současnou prioritou je, aby přechod na elektrická vozidla, ale stále potřebujeme most se dostat do tohoto bodu. V současné době pracujeme na plug-in hybridní řešení pro Evropu. Vítáme Mitsubishi Renault-Nissan rodiny, a oni už mají Outlander PHEV. Naše nová generace produktů mohou sdílet techniku ​​a technologii s modelem Mitsubishi. Nicméně, projekt je stále ve velmi raném stádiu. "

Kromě toho je třeba připomenout hlavní funkce nabízené hybridního PHEV systému Outlander. Díky svým baterií, může japonské SUV obíhat po dobu 52 kilometrů v elektrickém režimu 100%. Jak již bylo vysvětleno v té době, to nabízí tři způsoby pro dobíjení. Nejrychlejší varianta umožňuje, aby si 80% z rozsahu výše uvedeného za pouhých 30 minut.

Když ptal se na poptávce po zákazníky Nissan, Shirakawa řekl, že drtivá většina hledají menší elektrické auto Nissan Leaf, projekt, který jsme mluvili na více než jedné příležitosti, a že, pokud vyvinuli, bude mít prospěch technologie nového Renault Zoe nedávno přijel do španělských prodejců. Ale přesto je vysoký úřad japonské společnosti i nadále ukazovat jako „nutnost“ Spuštění plug-in hybrid.