Alfa Romeo

Alfa Romeo Giulia Veloce, pohon všech kol Q4 a až 280 koní pro větší dynamičnost

V roce 2016 pařížském autosalonu debutuje Alfa Romeo Giulia Veloce: umístěn pod ‚Quadrifoglio‘ verzi, je to sportovní sedan, který vyniká přidáním s pohonem všech kol Q4. To bude k dispozici se dvěma motory, nafta nebo benzin 210 hp 280 hp.

Návrat ‚Veloce‘ Alfa Romeo, již tak historická označení v rámci značky Biscione sahající až ničím menším než 1956, přičemž první Giulietta. Veloce Alfa Romeo Giulia Je to premiéry na autosalonu v Paříži 2016 jako meziprodukt sportovní verzi, a činí tak s řadou unikátních novinek, které dávají hodně význam tohoto modelu.

Veloce Alfa Giulia Bude pod Giulia Quadrifoglio, která zůstane horní konec s 510 koní a specifickými vlastnostmi. Přesto se dívat na Giulia Veloce jako sportovní sedan "bez kofeinu": Tato zpráva označuje model debutové AWD Q4.

AWD Q4 zvýšení hmotnosti dalších 60 kg s ohledem na zbývající části rozsahu Alfa Giulia, ale poskytuje jasné dynamické výhodu, protože je schopen přenést motor variabilně kroutícího momentu mezi dvěma hřídeli, podle potřeby a podmínky přilnavost. Za normálních podmínek funguje jako pohonem zadních kol, Je schopen odvodit až 60% výkonu na přední straně v reálném čase.

To není jediná novinka, která začleňuje Giulia Veloce, jak to bude nabízen se dvěma motory dosud nepublikované. Nejvýkonnější je nový 2.0 MultiAir Turbo čtyři válce, čímž se získá 280 hp při 5,250 otáčkách za minutu a maximální točivý moment 400 Nm při 2250 otáčkách za minutu. K dispozici bude volba diesel, je 2.2 MultiJet dosáhne 210 hp při 3500 otáčkách za minutu a s vysokým točivým momentem 1750 Nm 470 Nm.

Oba motory jsou vyrobeny výhradně z hliníku, a nabízí některé velmi zajímavé funkce s vyváženým spotřebě: jen oni budou kombinovány s novými Osmistupňová automatická převodovka. Alfa Giulia Veloce se vyznačují více sportovní exteriéru, včetně konkrétního předního nárazníku, zadní difuzor a dvojitými výfuky.

Modrá barva Misano bude specifický pro toto vydání, a litá kola 19 palců případně jsou nabízeny. ve svém interiér sportovní sedadla čalouněná kožené černé, hliníkové obložení a přilnavost na volantu jsou začleněny. jeho zařízení Kompletní s dual zóny ovládání klimatizace, voliče Alfa DNA, tempomat, četné elektronických jízdních pomůcek a multimediální počítač s 6,5 palcovým displejem.

Prezentace Alfa Romeo Giulia, návrat ve velkém stylu