videá

Je to možné a zároveň uděláte nákup nabíjet svůj elektrický vůz v supermarketu?

Jak víte, jsme udělali dlouhodobý testu s Audi A3 e-tron, první plug-in hybrid značky. Během mého soužití s ​​vozidlem jsem chtěl zjistit, jestli můžete načíst auto, když jsem udělal nákup. Zde jsem opustit své zkušenosti.

Chtěl jsem zjistit, jestli můžete jít s naším auto na elektrický pohon, v našem případě plug-in hybrid, a dobít jej, když jsme, aby naše nákupu. Samozřejmě, že každá pasáž je svět a nemuseli nabízet stejné služby, ale vzhledem k tomu měl docela blízko a jsou docela běžné ve všech městech obchodního centra v naší zemi, jsem se rozhodl navštívit centrum Carrefour a Centre Corte Ingles vidět, že jsem byl.

nabídka nabíjecí stanice pro zákazníky Je to dobrý nápad z hlediska marketingu a také dobrý nápad pro své zákazníky, kteří budou mít prospěch z rostoucí řadu elektrických vozidla při vyplňování nákupní košík, plus náklady na energii pro společnost, která nabízí tuto služba je opravdu nízká.

Vlastnit vozidla „eco-friendly“ má určité výhody jako schopnost procházet pruhů pro MHD, neplatíte žádné modré pásmo a park v parkovacích míst exkluzivní dobíjecích míst, některé nákupních center. Vidíte, V mém případě jsem měl nějaké problémy.

Spalovací motor dodávka zabírá prostor pro elektrická vozidla.

Jak dobít v Carrefouru?

Účtovat vaše auto na elektrický pohon v centru Carrefour, budete muset požádat o zákaznickou kartu. Za normálních okolností jsou tyto nabíjecí body jsou také umístěny v blízkosti dveří.

Musíš identifikovat vás jako zákazníka a ukázat své ID. Tato karta bude odemknout nákladový terminál se nachází, stejně jako v našem případě mezi dvěma prostory pro elektrická vozidla. Chcete-li je použít, musí být uvolněné spalováním vozidel (jako já asi dodávkou) a cargo terminál, aby správně fungovaly. Jak říkám ve videu, v našem případě to nefunguje dlouho.

Nabíjecí body Corte Ingles

Můj problém s nabíjení bodů v tomto středisku byla téměř Žádný zaměstnanec společnosti obchoďáku věděli o její existenci. No oni nevěděli, kde přesně jsou, ale ani neví o jejich existenci. Musel jsem se požádat personál jako jsou stěny na parkovišti tam byl žádný signál.

Audi A3 e-tron na místě pro plug-in vozidel Corte Inglés

Ptal jsem se na zaměstnance odpovědné za bezpečnost a zaměstnance, který se pohyboval několik vozíků a oni mi odpověděl, že oni měli žádný záznam o jejich existenci. Je pravda, že ne všichni zaměstnanci potřebují vědět o jeho existenci ale je, že iv informací o zákaznících a že odpověď byla dána a zdá vážnější.

Nenechte si ujít naše video, kde jsme vám všem říct, osobně

Poté, co hledal nějakou dobu jsem je našel a jako by byly k dispozici dvě místa Carrefour, ale tito Nemají terminál odemknout, vývody jsou vystaveny i když tam je znamením vedle nich, které říká: „Žádost o vstup do automobilového obchodu personálu“

Dílna tým, který se ke mně chovali úžasně, řekl mi, že jsem mohl použít je volně vyrobeny jen co největšímu počtu zákazníků, kteří již přinesli svá auta (BMW i3, Nissan Leaf, Toyota Prius) dobíjet při provádění nákupu. Pro tuto chvíli se nikdo přinesl e-tron a workshop tým A3 měl nějaký zájem o něj, tak jsem si povídali na chvíli o tom.

Dobíjení problémy v centrech

Všechno se zdálo hladké plachtění, ale Naše Audi A3 e-tron odmítl obvinění, že instalace. Chyba „E-480“, které se podle návodu k použití se vztahuje k problému s elektrickým systémem. Go Boha.

Je to možné či nemožné, komplikovaný trezor

Jak říkám ve videu, tam je mnoho supermarketů, kde nabíjení bodů a mé zkušenosti není nutně přímá reprezentace stavu nich. Jsem smůlu, nebo standardní model? Co když se budete blížit vaše nejbližší pasáž a check-out?

Ani Carrefour a El Corte Ingles nákupní centra jsou jediní, které nabízejí tyto služby, ve skutečnosti jsme dobíjet A3 e-tron v jiném CC zcela zdarma. prozatím Mercadona Nenabízí tyto služby a supermarkety Aldi Ten zahájil iniciativu tohoto druhu v Německu, ale v tuto chvíli to nebude přišla do naší země.

Překládka A3 e-Tron @audispain v @CCLosArcos Mall // #veranoetron @motorpuntoes @JJo_Delgado
- JJo_Delgado (@JJo_Delgado) 13.srpna 2015

Budeme muset dát čas.