videá

Porsche ukazuje, že 718 je také praktická Bosxter

Porsche chce prokázat, že nová generace Boxster s Turbo motory jsou nejen rychlé a vzrušující vozidla, ale také prokázat, že je praktické a použitelné pro každý den. Komfort a zábava pro dvě osoby v tomto luxusním kabrioletu.

Nová generace Porsche Boxster a Cayman nepřišel bez diskuse by Snížení počtu válců kompenzována přeplňováním. Nicméně, změna umožnila sportovních vozů Porsche získaly výhody a zároveň viděli jejich spotřeba výrazně klesla.

Porsche nyní chce mít na paměti to, co je použitelný nový 718 Boxster. Hlavní rysy, pokud jde praktičnost a nové technologie uvnitř.

718 Boxster je také pohodlné pro každodenní použití

Ve dvoumístném roadsteru zadním motorem očekáváme, že skladovací kapacita je téměř symbolické, ale pravdou je, že 718 Boxster má 275 litrů pro naplnění pytle a jiné obaly šíří přes kufru před -under na litrů Capo-150 a dalších 125 litrů za, hned po motoru, a to jak čalouněný a tepelně izolována. velmi chvályhodné Kapacita cestovní zavazadla pro dvě osoby.

Zážitek z jízdy je dán Nový čtyřválcový motor Turbo 2.0L (300 hp) Nebo 2,5 l (350 hp). Nemůžeme vzít chybějící jeho výrazný design přizpůsobit nové době se setrvačníkem vytěžených přímo neuvěřitelné 918 Spyder a jeho schopnosti otevírat a zavírat střechu 9 sekund při rychlostech do 50 km / h.

Porsche sportovní vůz trup má 275 litrů rozdělených do dvou hřídelů

Uvnitř kabiny není nouze o malými zásuvkami dveří, uzamykatelná odkládací schránka, mezera pod středová loketní opěrka a klasických zádržné plavidel elegantně zabudovaná do palubní desky.

Mezi další významné nové funkce je Nový informační systém který také vlastní Porsche 911 s aplikacemi prohlížeče a konektivita pozoruhodné výkony včetně přístupu k internetu a připojení na chytré telefony a tablety.

Foto 1 - Porsche Boxster 718Foto 2 - Porsche Boxster 718Foto 3 - Porsche Boxster 718Foto 4 - Porsche Boxster 718

Porsche Boxster 718