Suzuki

Suzuki Swift Sport 2018: 140 hp pouze 970 kilogramů

2017 Frankfurt Motor Show byl citát vybrán Suzuki pro nadcházející-out nového Swift Sport 2018, nový lehčí a výkonnější verze, která obsahuje nový blok 1,4 litru 140 koní Boosterjet.

Nové Suzuki Swift Sport.

Suzuki představila novou generaci Swift Sport, nejsportovnější verze japonského malý nástroj, který otevírá nové přeplňovaný motor a vylepšený rámec, s významným snížením hmotnosti, která vám umožní zlepšit sportovní výkon.

Mezinárodní Frankfurt Motor Show 2017 byl citát zvolený japonské značky představit nový Swift Sport, ten, který nám chyběl na 2017 verze obnovené řady Swift, který na konci minulého roku bylo podáno v Japonsku a v Evropě byl odhalen loni na jaře, během Geneva Motor Show 2017.

Stejně jako běžném rozsahu, nový Swift Sport 2018 ve své evropské verzi žádné překvapení, protože to vypadá totožný s verzí, že značka představila před několika týdny v Japonsku. To se liší od zbytku rozsahu na vnější konfiguraci úrovně agresivnější těla, Specifické nárazníky vpředu a vzadu, nové 17-palcová kola a nové výfukového systému s duálním výstupem.

Dvojitý výfukový pro Swift Sport 2018.

Podle říká, že značka, tato nová generace třetina already- Swift Sport váží dokonce méně než u předchozího modelu. Nový model ztrácí ne méně než 75 kilogramů a snížit psychologické bariéry tunu, což představuje Celková hmotnost pouhých 970 kilogramů, tak v kombinaci s novými přeplňovaných mechanice můžeme očekávat výrazné zlepšení v chování této zábavné nástroje. Závěsný systém byl také revidován této verzi, představující, jak je uvedeno v poznámce k modelu, jemnější a stabilnější chování.

Nový motor je stejný 1,4 litru 4-válec Boosterjet, které lze nalézt v Suzuki Vitara, který 140 CV nahrazuje předchozí atmosférický Blokovat 1,6 litru. Tento blok se dodává 230 Nm, 10 nm více než standardizuje Vitara. Transmission jsou stejné manuální převodovka 6 rychlostí bychom mohli najít v předchozím Swift Sport.  

V kokpitu, jak jsme viděli dříve, Najdeme nový centrální displej, povrchové úpravy a dvoubarevné Sportovní sedadla, opět specifické pro tuto sportovní verzi. Volant je zploštělý spodní plochu a několik ovládacích prvků v horní části paže, a Najdeme zde několik červených vložky v různých oblastech, jako dveře, středové konzole a dokonce i na tabuli, kde jsme zjistili, že barevný pult a rychloměr s hranou také v červené barvě, což mu dává sportovní vzhled.

Velmi sportovní povrchy s vložkou v červené barvě.

V kapitole o bezpečnostních systémů jsme úplně nové, protože Přední systém Pokročilá detekce, spolu s použitím kameru a laser pro detekci časné i chodce. Tato zařízení jsou rovněž činné u DSB nebo Dual Sensor Brake Support, která předvídá možná rizika a nejen varuje řidiče, ale to automaticky poskytuje brzd nebo aktivuje brzdy. Také jsme zjistili, Adaptivní tempomat, lane departure warning a výstražný systém v případě, že zjistí nevyzpytatelné cesty.

Sledujte všechny novinky události v našem speciálním sále Frankfurtu nad Mohanem.