land Rover

Pohled dovnitř Range Rover Sport 2018 s mechanickým hybrid

Land Rover pokračuje v práci na očekávaném vývoji současné generace Range Rover Sport. British SUV dostane hlavní facelift vydat více moderní a aktuální obraz, spolu s obnovením jeho mechanické části. V těchto nových špionážních fotografiích ukážeme uvnitř Range Rover Sport 2018 Hybridní model je fotografován.

Land Rover pokračuje v práci na očekávaném aktualizaci
Range Rover Sport. Není to poprvé, co jsme fotografoval důležité
Obnova bude trpět britské SUV a bude realitou v rámci
Několik měsíců. Nicméně, s těmito zprávy
špionážní fotky
Naši fotografové dosáhli v průběhu jednoho ze zasedání
Zima je vyroben inženýry značky, můžeme vědět,
nové a zajímavé detaily.

Na přední sklo tohoto prototypu můžeme vidět nálepku s bleskem. Jsme v Range Rover Sport 2018 hybridní mechaniky.

Za prvé, na vědomí, že Range Rover Sport 2018vyfotografována používá hybridní mechanický. Je to první se nám podařilo „hodit“, rukavice a nalezené v horní části čelního skla ho zradí samolepkou. Explicitní varování s dobře Ray varuje, že se jedná elektrifikované mechanika vozidel. Tím se zabrání špatných rukou může manipulovat s vozidlem, když je zaparkováno.

Připomeňme si, že Land Rover je jednou ze značek, které se rozhodly pro ‚hybridní diesel„, a v současné době Range Rover Sport je k dispozici u dealerů v konfiguraci se spalovacím motorem 3,0 litru SDV6 a hází výkon 354 koní. Díky hybridní mechaniky Land Rover SUV může zrychlit z 0 na 100 km / h za 6,7 ​​sekundy. Dojde ke změnám v hybridní verzi? No zdá se, že to bude, protože jinak byste se dělat testy s vozidlem vybaveným tímto typem mechanického prototypu.

Pokud jde o špionážních fotografiích uveřejněných dříve, stále jsme před silně maskovaný model, který se snaží skrývat a / nebo zakrýt změny, které budou trpět jeho design. Nicméně, i přes maskování můžeme předpokládat, že hlavní změny budou umístěny na nové frontě, ve kterém najdeme přepracované nárazníkys upravenou mřížkou a novými světlomety.

Range Rover Sport 2018 - spy photo zpět

Spy Photo Range Rover Sport 2018 během zimní testovací relace.

V prvním případě, najdeme
obrazovku větší, než kterou používá současného modelu dotek a
On upustit fyzických kontrol. A když přijde do schránky
přístrojové vybavení, opustí klasické volby, aby se přechod na
digital.

Na zadní straně, plus přepracovaný nárazník také dělat vzhled skupině optický revidované. To vše v souladu se změnami v přední části. Ponecháme-li stranou ven a zaměřit se na Obraz interiéru, kdybychom kromě sakumprásk byste jíst testovacího pilota, rychle jsme si uvědomili, že hlavní vývoj se zaměří na informačním systému obrazovky, jakož i na přístrojové desce.

Kdy bude prezentován? V současné době není potvrzeno na příští-out novým datem Range Rover Sport, ale aktuální informace a sledování fotografovaného prototypů, budeme předpokládat, že bude co nejdříve představila na autosalonu ve Frankfurtu 2017 v září , Bude se dostaly na trh koncem tohoto roku nebo začátkem příštího.

2017 Range Rover Sport SVR jde na procházku s novou image

foto: AutoMedia