DS

DS4 DS4 Crossback a 2016, první a obnova ve francouzské značky

Nic, máme nový francouzský model. Z pojistného značky všech, DS, stačí vyrobený úředník, jaká bude jeho první výrobní SUV Crossback DS4. Trvá svoji obnovenou vzhled DS4, který byl předložen v době.

Pravdou je, že jsme předtím viděli a díky úniku z České republiky. Ale teď jsou oficiální a DS předložila jim najednou. První z nich je obnovená DS4 2016, který debutuje novou filozofii designu značky a druhý, DS4 Crossback To představuje první model SUV značky. Dvě důležité události, které budeme vidět přirozený na 2015 autosalonu ve Frankfurtu.

DS4 2016 představuje novou tvář, ačkoli jeho styl zůstane nezměněn

Vždy DS je známý pro jeho modely dát jiný pohled na to, co můžeme vidět v jiných značek. I když je pravda, že DS4 se vždy Citroen C4, jako výchozí bod, ale protože obě společnosti vystoupil v loňském roce, jsme svědky toho, jak se to vybírá svou vlastní cestou v designu.

Tentokrát je patrné nové filosofie designu DS, DS s názvem Wings a už je vidět i ve svých ostatních dvou modelů DS3 a DS5. To je zřejmé tím, že ukazuje jemnější, s větším počtem prvků a přední detaily chromovanými. Jako nové světlomety s LED technologií jsme viděli v jiných značkových výrobků, které jsou součástí. Beyond, že design nového DS4 není tak výrazně liší.

Není ani dovnitř, kde ano přijímá značný technologický pokrok. Toto je možná nejvíce zlepšený prémie kompaktní aspekt francouzský původ. Inovativní řešení byly zavedeny, mimo výše uvedených LED lampy. Příkladem je DS Connect Box se sedmi palcovým dotykovým displejem, bezklíčový vstup a východiskem, sedadla s masážní funkcí a zadní parkovací kamerou. Řešení, které zlepšují život na palubě a pohodlí všech cestujících.

Interiér bude i nadále zobrazovat kvalitu a noblesu, a navíc přidat další technologie

Co se týče motorů není žádné přehnané vývoj. Kompletní sortiment byl zachován, ale vyšší výkon a účinnost všech motorů. Tři bloky nafta a benzín tolik Tvoří mechanického napětí. Rozsah diesel začíná na 120 hp BlueHDi 120, možná až do 180 koní BlueHDi 180, které budou vždy spojena s automatickým EAT6. Ve všech případech tvoří technologii S motorem&S, která umožňuje snížení spotřeby paliva a emisí.

Pokud budeme mluvit o dodávky benzínu je pestřejší, najít v tomto aspektu nejvýkonnější jednotkou všechny zastoupené THP 210 kW. Tím se zvýšila svou sílu v poměru k aktuální jednotce, dosahuje 285 Nm a vždy spojené s manuální šestistupňovou převodovkou. Znovu účinnost a úspory je maximum, protože přesto, že má vysoký výkon, který DS4 THP 210 je v souladu se schváleným výdaji 5,9 litru na 100 kilometrů.

DS4 Crossback

Jak jsme již řekli francouzský kompaktní dorazil v doprovodu první SUV značky, DS4 Crossback. Pravdou je, že to trvá jeden z nových DS4 a zvyšuje to, aby se vešly na vyšší pozici jízdy. Sázení strategii mnoha výrobci a to jistě pomůže francouzská značka dostane prodal určitý počet jednotek.

DS4 Crossback bude první SUV francouzské značky, ale jistě ještě přijde

Navenek se liší jen málo, pokud vůbec něco. Přední design je stejný, s konceptem DS křídly znovu. LED optika jsou také přítomné, a nejreprezentativnější změny přicházejí ve výrazném podběhů kol, s ochrannými z černého plastu a chromované tyče na střeše, které vyzdvihují SUV charakter modelu. Beyond, že design je přesně jako jeho kompaktní bratr.

To samé se to stane do interiéru, kde sbírá Stejný atmosféru kvality a kultivovanosti, které by měly prokázat všechny DS. Tato technologie je stejná jako DS4, včetně vývoje již dříve zmínil. Vývoj bude sloužit k udržení obou modelů aktualizované standardy, které vidíme v tomto segmentu.

Na mechanickou stránku DS zvolila Crossback nemá stejné varianty než jeho tradiční bratr. I když má stejné účinné technologie a úspory, SUV je k dispozici pouze u méně výkonných variant rozsahu, chybí zcela TTP 210. Avšak rozsah bude obsahovat tři naftu a dvě čerpací blok.

LED světlomety jsou nepovinné, ale bude indikátorem zahrnující technologie a nové DS4 DS4 Crossback

Přestože jsme již známo, DS4 DS4 2016 a renovována Crossback mít možnost vidět poprvé na frankfurtském autosalonu, který otevře své brány 17. září. Tam bude zabírat čestné místo na stánku francouzské značky, zejména SUV, jako je nový flotily, první francouzské značky.