Audi

Puchar autonomiczną napędową Audi poszukuje młodych talentów

Audi inauguruje nowa edycja Pucharu autonomicznej jazdy z udziałem ośmiu zespołów z niemieckich uczelni specjalizujących się w różnych dziedzinach inżynierii prototypów walczyć z Q2 o nagrodę 10.000 euro studentów.

Audi Cup autonomiczny jazdy mają osiem prototypów autonomicznego Q2 wyposażone w dużą skalę technologii

Audi, zanurzone w rozwoju autonomicznego jazdy, zachęca młodych talentów niemieckich uniwersytetów z autonomicznej jazdy Cup odbywającego się od 2015 roku.

Ta konkurencja będzie zawierać skalę odwzorowania 1: 8, all-elektryczny prototyp Audi Q2 wyposażone w czujniki ultradźwiękowe, kamery 3D, kamery cofania oraz karta graficzna NVIDIA wysokiej wydajności podwozia, elementów, które są zasadniczo podobne do tych z nowego Audi A8 ale w przeciwieństwie do tego modelu produkcyjnego, elementy te zostały opracowane przez uczniów specjalizuje się w dziedzinie robotyki, ścisłych danych, architektury oprogramowania, sztucznej inteligencji (AI) i chmura technologicznych przy zastosowaniu podstawowej funkcjonalności dostarczanej przez markę z czterema pierścieniami.

Technicznie rzecz biorąc, te prototypy mają skalę 3D kamera przód i nowy szerokokątny z zakresu wykrywania zdolny do przechwytywania większy informacji na tym samym poziomie jak skaner laserowy nowe Audi A8 oraz, w tym samym czasie ma tylny aparat, który oferuje bardziej precyzyjnych manewrów. 

Audi Q2 w stosunku 1: 8 jest elektryczny. Będzie to przedsmak wersji zelektryfikowanych w rzeczywistym modelu?

Kamery te są uzupełniane przez dziesięciu czujników ultradźwiękowych rozproszonych w całym organizmie - pięć przodu trzy z tyłu i po jednym w każdej z boku w zakresie wykrywania dwóch centymetrów do czterech metrów.

wyposaża także czujnik przyspieszenia w ciągu dziewięciu osi, który jest odpowiedzialny za rejestrację kierunek zmian i przesyła informacje do centralnego komputera rzeczywistym tablicy z czterordzeniowym procesorem czasie dużych prędkości.

Wszystko to potężna sieć czujników, kamer i logiki sterującej, równoważne do zamontowania w modelach Audi produkcyjnych- To będzie oceniana w pierwszym etapie Pucharu autonomicznego Audi jazdy.

Impreza odbędzie się w Audi Forum pomiędzy 15 i 17 listopada

Pierwszy test będzie niespodzianka Chociaż marka przewiduje, że musi przejść kilka testów dżemy, krzyże bez kolizji i zachowywać się w ruchu z innymi pojazdami, utrzymując bezpieczny dystans, ze szczególnym uwzględnieniem ewentualnych przechodniów zamierzając przejść przez ulicę lub interpretowania sygnałów drogowych.

Drugi etap odpowiada prezentacji rozwiązań technicznych, a trzeci etap jest wyzwaniem w twórczego możliwie w których zespoły będą używać sztucznej inteligencji, zwłaszcza z najmniejszą ilością błędów. Zespół uniwersytecki z największą liczbą punktów otrzyma 10.000 euro, zawodnik będzie miał 5000 euro, a trzeci 1.000 euro.

Ale cena gospodarczej nie jest najważniejszy Cup Autonomiczne Audi jazdy nowy Q2 jako bohatera, ale istnieje możliwość, że Marka oferuje stać się częścią marki w międzynarodowym programie stażu dwanaście miesięcy w różnych dziedzinach.

Audi A8 2018: jej nowy detaliczny high-tech