Audi

Audi Q7 2.0 TFSI czterocylindrowy przyjazd wielkiego niemieckiego SUV

  • Q7 uruchamia nowy czterocylindrowy silnik 2,0 TFSI alternatywnie dostęp zasięg w USA.
  • Niewielki silnik benzynowy 252 KM, które uczynią wielki niemiecki SUV bardziej dostępne i zadowolić krytyków oleju napędowego poniżej modelu V6.

Audi Q7 silnik czterocylindrowy debiutuje w Stanach Zjednoczonych

Audi Q7 ogłasza silnik benzynowy czterocylindrowy dla rynku amerykańskiego. Audi Q7 2.0 TFSI rozpocznie swoją sprzedaż za oceanem na początku przyszłego roku. Jego celem jest po prostu zapewnienie alternatywnego taniej benzyny niż obecne 3,0 TFSI V6, jedyną opcją do tej pory w tych częściach, na rynku, gdzie diesel nigdy nie został bardzo dobrze traktowane, zwłaszcza po dieselgate Volkswagen.

Czy uważasz, że mały silnik 2,0-litrowy czterocylindrowy silnik o tak dużym pojazdem? Prawdą jest, że nie ma po co zaniepokojony, bo to czterocylindrowy silnik sprawia, Audi Q7 2,0-litrowy benzynowy szybsze i bardziej wydajne niż Q7 3.0 TFSI V6 Dostęp od poprzedniej generacji. Jak zwykle w przedziale Q7, ten nowy wariant ma napęd na wszystkie koła Quattro i automatyczne przełączanie Tiptronic.

Audi Q7 2.0 TFSI jest szybszy i bardziej wydajny niż 3,0 TFSI poprzedniej generacji

Szybsze i bardziej efektywne niż w poprzedniej generacji V6

Nowy 2.0 TFSI rozwija 252 KM i 370 Nm momentu obrotowego w porównaniu do 272 KM i 400 Nm starego V6. Redukcja wagi w skali nowej Q7 i poprawy aerodynamiki zrobić swoją pracę dobrze, bo mimo utraty mocy i dwa cylindry nowy model skraca czas potrzebny do ukończenia sprint od 0 do 60 mil / h (96 km / h) w 0,6 sekundy 7,1 sekundy z nowym L4 i 7,7 sekundy ze starym V6. Ponadto zachowuje uciąg nienaruszony dla tych, którzy sprawiają, częste korzystanie z niego.

Tylko Stany Zjednoczone, W tej chwili nowe Audi Q7 2.0 TFSI jest wyceniony wpis $ 49,000 bez podatku transportowego, bardzo atrakcyjna cena za SUV takiej jakości. Ponadto oszczędza $ 5.800 w porównaniu do zaledwie 3,0 V6 wariancie benzynowym Audi Q7 Premium z podstawowym wykończeniem. W Stanach Zjednoczonych istnieje diesel Audi Q7.

Czy Audi Q7 terenowych samochodu?

Ta wersja jest szczególnie odczuwalne w całej hrabiego staw jest wielki sceptycyzm olejem napędowym mechanicznych i trzeba rozszerzyć zakres Q7 od dołu, jednak nigdy nie może dostać się do Europy, gdzie SUV diesel Jest to rodzaj produktu, który gromadzi sprzedaży. Tutaj mamy Q7 Audi silnik wysokoprężny 3,0 TDI 218, 258 i 272 KM. 2,0 TFI przybywa na nasz rynek, czy nie czas pokaże, ale osobiście nie postawić na nim.