brod

Ford Mustang najbardziej spektakularny SEMA 2017

Wszystkich Forda Mustanga, które zostały przedstawione w 2017 roku edycji SEMA Show, są to najlepsze i najbardziej spektakularnym wydarzeniem w Las Vegas, w roku, w którym premier nowy Ford Mustang 2018.

Ford Wydajność stoisko na SEMA 2017.

2017 wydanie SEMA Show zamyka swoje podwoje po kilku dniach spektakularnych wydarzeń, prezentacje i wystawy. W którym widzieliśmy Liczne kopie pony-samochodu Ford, jeden z klasycznych kawałków tej nominacji. Jest to rok od uruchomienia nowy Ford Mustang 2018 Ford występu, więc podział sportowe marki, był bez wątpienia jedną z gwiazd SEMA 2017.

Do 7 różnych wersji Mustanga Ford zlecił kilku specjalistów, tych, którzy posiadają jednostki dołączyła marka z katalogu nowości Forda wydajności lub warsztatów prywatnych.

Są to najbardziej spektakularne przykłady Mustanga, które widzimy w tych dniach w Convention Center w Las Vegas, wśród których możemy wyróżnić kilka klasycznych przykładów. Autentyczne dzieła rzemiosła motoryzacyjnego Oni rywalizować o najbardziej nowoczesne i wspaniałe zestawy i preparaty na obecnym kucyka generacji.

Shelby 1000 Shelby amerykański.

Shelby 1000 Tor samochodowy

Jedną z niespodzianek imprezy była prezentacja nowego Shelby 1000 Shelby American samochodu Track. Firma założona przez Carroll Shelby odkryła nazwy nie używana od kilku lat temu i Wreszcie debuts w szóstej generacji Mustang.

Jest to Pierwsze prace zaprezentowane na nowym Mustang Shelby 2018, Chociaż ten zestaw jest również dostępny dla innych wersji modelu, takich jak 2015 Mustang Shelby GT500 lub piątej generacji. Modyfikacje są bardzo głębokie, ma Alluminator blok V8 5,2 litra z nowym 4,5-litrowy Whipple sprężarki, która podnosi wydajność do 1,013 KM (1000 KM) rack-level i znalazł to wszystko jeszcze raz. Ponieważ osie zawieszenia i Brembo są całkowicie nowe.

Wersja ta, ze względu na emisje, Nie jest homologable, tak to jest przedmiotem do wykorzystania w obwodzie. Tylko 50 jednostki będą produkowane rocznie w cenie $ 169.995, nie w tym samochodzie.

Opracowany między Fordem i RTR.

Ford Mustang RTR 2018

Jednym z najbardziej dyskretnych prezentacji Mustang jest również jeden z najbardziej atrakcyjnych i oryginalnych, RTR. Nowy Mustang RTR 2018 nie jest to samochód koncepcyjny, ponieważ posiada elementy, które będą dostępne w katalogu Ford Wyniki i samego trenera.

Ten warsztat, prowadzony przez pilota Vaughn Gittin Jr., Jest to prawdziwy specjalista modelu, który pozostał pod uwagę w modelu prezentowane na SEMA 2017. Jest to bardzo bliskie obrazu do standardowego modelu, z nowymi oponami multirradio, klejów i wloty powietrza na masce. A także dyskretny tylny spojler, a przede wszystkim nowego zestawu supercharger dla Forda i Roush wydajności, więc Mustang GT zwiększa jego moc do 710 KM (700 KM).

Będzie on sprzedawany w 3 wariantach, Widmo Widmo od 1 do 3, ten ostatni jest tym, który ma nowy zestaw Roush Wydajność Forda i będzie dostępna tylko dla wersji V8 z Mustanga.

Wyprodukowano na licencji firmy Ford i Shelby.

Revology Mustang Shelby GT500 1967

Chociaż wydaje się w odnowionym modelu, faktem jest, że jest to zupełnie nowy problem. Revology zaprezentowany na SEMA jego nowy Shelby GT500, model kontynuacja produkowane od podstaw Revology, w tym podwozie, ale na licencji firmy Ford i Shelby amerykański własnego.

przez $ 219.000 Można wydać nowy Shelby GT500 1967, choć obdarzony ramie i znacznie bardziej nowoczesny silnik, plus mocny ponieważ Revology montuje V8 Forda przygotowany przez Roush dostarcza 608 CV (600 KM) i 644 Nm, zamontowane na ramie, do obecnej technologii. Więc zawieszenie, hamulce i układ kierowniczy posiada aktualnego dotyku.

Revology posiada również replika Shelby GT350, który jest dostępny $ 187.500 z ewolucją Coyote V8 5.0-litra i 450 KM.

Po prostu znakomita.

2018 Mustang przez Tucci Hot Rody

Mustang prezentuje warsztat Tucci Hot Rody To jest po prostu znakomita. Jego przemiana dragster, ponieważ inna nazwa nie jest warta, nowy Mustang 2018 To był najbardziej uderzającą nowego modelu Ford.

Jej ciało zawiera nowe szersze panele i wnętrze jest po prostu wyścigi, w typie bacquets Cobra siedzenia i uprzęży 6 punktów, ale najbardziej uderzająca jest jego tył. znaleźć ogromny tylny spoiler i dyfuzor niższy rodnik. To nawet ma spadochronu.

Silnik V8 Mustang GT został odnowiony i teraz To doładowania. Jest to jeden z Mustanga że sam Ford zleconego jej stoisku na 2017 SEMA.

Boss 302 Ironman.

Speedkore Boss 302 1970 Ford Mustang

Warsztaty Winsconsin prezentowane na SEMA 2017 zamówionego przez siebie Robert Downey Jr., aktor, który instruuje Ironman na wielkim ekranie. Jak zwykle w pracach warsztatu, model wiernie przestrzegane proporcje i oryginalne wzornictwo, chociaż ciało jest całkowicie nowy. Został on zastąpiony panel do panelu z nowymi dokonanych w z włókna węglowego.

Pomimo jego wygląd niemal standard, faktem jest, że ten Mustang Boss 302 1970 jest praktycznie nowy, ponieważ ma nowy blok aluminiowy Przednia rama pomocnicza Ford Aluminator V8 5,0 litra Wydajność z kompresora Roush Performance and systemów odnawiane zawieszenie i hamulce. Oprócz przeprojektowanym wnętrzem specjalnie dla tej specjalnej jednorazowych.

Wynik był tak spektakularny, że ta praca wygrała jedną z nagrody „Best of Show” konkurs. Możesz śledzić wszystkie nowości z SEMA Show 2017 w naszym specjalnym pokryciu imprezy w Las Vegas.