brod

Ford Fiesta RS 2017: to byłoby pojawienie się najbardziej radykalnej wersji

W tym czasie Ford planuje się uruchomienie wersji RS nowej generacji Forda Fiesta. Wręcz przeciwnie, Blue Oval sam wprowadzać nowe wersje o wysokiej wydajności niektórych istniejących modeli jak Ford Kuga. Dla tych, którzy nadal chcą, aby zobaczyć Ford Fiesta RS w salonach, możemy przewidzieć, co jej wygląd.

Ford Fiesta RS 2017 - Rekreacja

Ford Fiesta RS odtworzenie nowej generacji.

W ostatnich latach pojawiło się kilka okazji, kiedy doszło do rozmowy o możliwości dostania się do zobaczyć Ford Fiesta RS w salonach. Ustawione jako ostateczny wyraz sportowego i radykalizmu w zakresie użyteczności segmencie Ford B, prawda jest taka, że ​​dla wielu będzie wszystkie marzenia, aby zobaczyć ten model na sprzedaż. Niestety nie. Przynajmniej na razie.

O ile wiemy teraz Wydajność Ford studia i analizy wykonalności wersjach wodowania tego rodzaju dla niektórych modeli amerykańskiej marki, podobnie jak Ford Kuga RS, w przypadku Forda Fiesta i nowego pokolenia, które rozpoczęło wprowadzanie do obrotu w Hiszpanii niedawno, możemy rządzić się, aby zobaczyć tę wersję sportową.

Chociaż nie jest wykluczone, że Ford w przyszłości być zachęcani do rozpoczęcia Fiesta RS, teraz gra czekać. Dzięki rekreacji, który towarzyszy ten artykuł i można zobaczyć kilka akapitów wyżej, przewidujemy wrażenie, że model ten sport powinien dotrzeć na rynek. Wystarczy rzut oka, aby uświadomić sobie, że nie jest to konwencjonalny Ford Fiesta.

Ford Fiesta ST 2018

ST 2018 Ford Fiesta.

W porównaniu z, na przykład, Ford Fiesta ST 2018, widzimy znaczących różnic. Głównym zysk grill pod względem wielkości i znaczenia. Niższe bilety lotnicze zostanie przebudowany i będzie również wzrosła. światła przeciwmgielne nieco zmienić swój kształt podczas gdy okap będzie zawierać liczbę wierszy znaków. Z tyłu spoiler można dostrzec duże. Wszystko na ciele trzydrzwiowej.

Jak słusznie zauważył na początku artykułu, nowy 2017 Ford Fiesta jest już w sprzedaży w hiszpańskich dealerów. Na razie bardziej wydajny i sportowy opcji, które mogą być konfigurowane poprzez mety linii ST i silnik benzynowy 1,0 litra Ecoboost 140 KM towarzyszy mechaniczną skrzynię biegów z sześcioma narzędzi.

Jednak od przyszłego roku, aktualności duża w zakresie Fiesta będzie pojawienie się nowego Forda Fiesta ST 2018. Nowa generacja Fiesta ST wprowadzi znaczne innowacje. I, na przykład, będzie to pierwszy model Forda wydajność w użyciu trzycylindrowy silnik. Pod maską będzie 1,5-litrowy EcoBoost trzycylindrowy silnik 200 KM i 290 Nm. To będzie w stanie przyspieszyć od 0 do 100 km / hw 6,7 sekundy. Dla wielu ta wersja pozostanie wystarczająca dla innych, i spadnie krótkie rzucanie w Fiesta RS zaginionych.

zdjęcia: Automedia