brod

Ford Mondeo 2017, odnowienie, który pochodzi z Detroit

Był oczekiwano i wreszcie pojawił. Ford Mondeo Sport został zaprezentowany podczas Salonu Samochodowego w Detroit. Na więcej niż pozytywnych zmian mających mechaniczny dodaje V6 z 325 KM.

Niewielkie zmiany kosmetyczne, z których wszystkie poprawiają ogólny wygląd Mondeo

Część listy wydarzeń w Detroit Motor Show 2016, a wreszcie Ford Mondeo 2017 Został oficjalnie. Chociaż jego prezentacja była pod nazwą Fusion (nazwa handlowa w USA), prawdą jest, że wersja europejska będzie odbierać te same zmiany i ten sam zakres mechanicznej, ale teraz będzie to potrwać kilka miesięcy, aby dotrzeć.

Przede wszystkim, Ford Mondeo estetycznie odnowiony / Fusion. Co nam mówi i robi tylko stało się jasne, kilka dni w zdjęciach szpiegowskich pokazujące gdzie całkowicie odsłonięte. zmiany stylu na całym ciele natomiast nie zmienia ogólny wygląd samochodu samego, które zwiększają rzeczywisty.

Z przodu widzimy zupełnie nowy zderzak, przystosowany do nowy przód, węższa krata i stylizowane niż obecny. Zmiany te dają poczucie czyniąc Ford Mondeo bardziej opływowy i zwęża się na froncie. obszar z integracją nowych reflektorów, które od teraz będą miały pełną technologię LED.

Mondeo pozostanie jednym z najbardziej stylizowane sedanów na rynku

Strona pozostaje taka sama, tylko będzie to zmienić wygląd niektórych zestawów opon. Co do tyłu również obserwowaliśmy zmiany są niższe niż z przodu, ale bardziej uderzające. Głównym z nich jest bArra chrom łączący oba tylne (Także z diodami LED). Do tego należy dodać zderzak odnowiony z nowych rynków zbytu wydechowych.

Za zamkniętymi drzwiami zmiany są mniej oczywiste. Ford skupił się na poprawie wydajności swoich systemów do zaoferowania zupełnie nowy wygląd. W szczególności układ przybycia audio-SYNC3. Ostatnie pokolenie, które umożliwiają lepszą łączność między samochodem i naszego telefonu komórkowego, stając się także bardziej intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Trzeba też wspomnieć o wdrażaniu nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, takich jak ostrzeżenia zmiany pasa ruchu, wskaźnik punktowego niewidomych, Wspomaganie parkowania i detektor dla pieszych. Ten ostatni jest absolutną nowością, a dzięki zespół kamer zainstalowanych w przednią szybę samochodu został osiągnięty.

Wnętrze znajdą więcej technologii, chociaż prezentacja elementów jest taka sama

Wreszcie należy wspomnieć problem mechaniczny. Choć Mondeo w ogóle nie zmienia się platforma, jeśli Ford chciał poprawić wydajność swoich silników. pozostaną one obecne wersje diesel i benzyna plus wariant hybrydowy który został zmieniony w celu poprawy ich zachowania i autonomię. Te ostatnie są produkowane w Hiszpanii.

Prawdziwą nowością w tej dziedzinie pochodzi z wariantem Sport. To przyjdzie z nowym Ecoboost V6 2,7 litra benzyny może generować 325 KM. Ta wersja nie tylko spotykają się z tej dodatkowej mocy, ale całe zawieszenie będzie również ulepszone, aby poradzić sobie z bardziej dynamicznej.

Nowy Ford Mondeo zostanie uruchomiony pierwszy na rynku amerykańskim. Po przybyciu do starego kontynentu nie należy się spodziewać dopiero w przyszłym roku. Aby to zrobić, ale do tej pory nie pozwolono zobaczyć, trzeba dodać najbardziej wyrafinowane wariant wszystko, Ford Mondeo Vignale, który po raz kolejny będzie miał tę dodatkową jakość.

Pasek chrom jest wielki news z tyłu. Układy wydechowe odnoszą się do wariantu Sport