Volkswagen

Więc Volkswagen Polo R, który jest już stwarzające markę

Nowe badania sugerują, że Volkswagen nie tylko rozważa wprowadzenie nowego Polo R, ale już pierwsze prototypy tej wersji za pomocą silnika 2,0-litra i 300 koni Golf R.

Odtworzenie nowego Volkswagen Polo R X-Tomi.

Raport z Autocar, powołując się na źródła z samego niemiecką firmę Volkswagen twierdzi, że został już wykonany Kilka prototypów nowej oceny motywem Polo R. Choć to nie znaczy, że dostać się do zobaczyć na rynek nowej generacji najpotężniejszego i radykalną wersją niemieckiego modelu subcompact.

Według raportu, marka pretendría rozwinąć model rodziny R, jednak Polo R jest alternatywa firma nie jest tak wyraźny dla niedawno modelu nowej generacji, że będzie to wersja z wyższą ceną i dość skomplikowanego pozycjonowania w bieżącym katalogu marki.

2017 Nowa generacja Polo został przedstawiony w czerwcu ubiegłego roku i oderwał swój zakład produkcyjny w Navarra tego lata. Szósta generacja Polo nie tylko przyszedł załadowany nowy, ale związane z Volkswagen Golf niż kiedykolwiek, więc według tego samego raportu, nowym Polo R wykorzystują ten sam 4 cylindrów 2,0 litra pole R, z nie mniej niż 300 koni.

Volkswagen Polo R WRC 2015.

GTI Polo piątej generacji miał 1,8 litrowego silnika 192 KM, a na ograniczenie produkcji R polo miał 220 KM. Obecny szóstej generacji Polo GTI ma blok doładowany 2,0-litrowy, który dostarcza 200 KM więc teoretyczna wydajność Polo R powinna być większa niż 230-240 CV. Silnik zatrudnienie 300 KM Golf R nie wydaje się prawdopodobne, chociaż nie byłoby nierozsądne myśleć o nieco okrojoną ewolucji tego silnika o mocy około 250 koni.

Polo R miał Wyczuwam kilka lat temu z powodu udziału marki w mistrzostwach WRC, Jednak dzisiaj ich obecność w końcu nie może być uzasadnione, w szczególności ze względu na wysoką cenę modelu. Według Autocar, że problem jest na stole z dyrektorów marki niemieckiej teraz.

Jeśli będziemy dalej zakładać, że jak pogłoski, że te nowe prototypy Polo R mają takie same parametry mechaniczne wersji R Golfa, znaleźć model, który przez jego mniejszy rozmiar może mieć wyższą wydajność, co oznacza większą konkurencję dla kompaktowego modelu, który już do czynienia z siedzibą w wersji León Cupra.

zdjęcia: Renderowanie X-Tomi projekt