Volkswagen

Sprawdź, czy Audi, Seat, Skoda i Volkswagen wpływa dieselgate

W końcu większość komercyjnych marek Volkswagen Group, Audi, Seat, Skoda i Volkswagen rozpoczęły konkretne witryny w języku francuskim, gdzie można sprawdzić, że pojazdy są dotknięte przypadku dieselgate. Marka wkrótce skontaktuje się z Tobą.

Wszyscy producenci rozpoczęli konkretnych obszarów dotkniętych zgłosić w tej sprawie

Od dwóch tygodni temu wskoczył skandal nad meczów Volkswagena silniki wysokoprężne EU5 189 EA, największym problemem wszystko ma pochodzić z klientami, którzy się zastanawiać, czy ich samochód został uderzony lub nie. Dziś wszystkie marki naruszone, Audi, Seat, Skoda i Volkswagen udostępniane zainteresowanym stronom telefon oraz stronę internetową zgłosić na jakie samochody wyposażone w silniki niezgody.

marki Volkswagen, Audi, Seat i Skoda wydali kontakt telefoniczny, 900180361, których klienci mogą dzwonić i pytać o to, czy samochód wejdzie listę ofiar. Ponadto trzy pierwsze pozwalają również sprawdzić online, za pośrednictwem trzech specyficznych miejscach, w których po prostu trzeba mieć pod ręką numer podwozia samochodu, aby wiedzieć, czy udział:

  • Sprawdzić, czy Volkswagen wpływa
  • Sprawdź, czy Twoje Audi wpływa
  • Sprawdź, czy Twój SEAT wpływa

Mój samochód ma wpływu, co teraz?

Istnieją dwie możliwości, że nasz samochód posiada lub nie posiada nabierający szybkości silnika 189 EA. Jeśli nie szczęścia, można przerwać czytanie. Jeśli tak, to pierwszą rzeczą do zrobienia jest spokój. Teraz nie ma sensu zaczynać się od przekleństw lub działań prawnych, bardziej niż cokolwiek innego, bo Grupa Volkswagen nie poinformował o tym, co oczekuje się zastosowania korekt silniki o których mowa.

Numer podwozia ma 17 liter i cyfr. Dzięki nim będziemy wiedzieć, czy jesteśmy, czy nie wpływa

Istnieje kilka możliwych rozwiązań, ale jak najbardziej doświadczonych głosy omówionych w takich przypadkach Korekta polega na zmianie oprogramowania lub przeprogramowania samochodu PBX, że mimo wszystko jest tym, który zarządza silnik, który zużywa i co zanieczyszcza.

Jeśli tak, i Volkswagen chyba królik z kapelusza jest usuwany, operacja spowodowałaby utratę wydajności i zwiększonego zużycia. Oznacza to poważny problem dla osób dotkniętych poza oczywistym, a w takim przypadku nasz samochód straci dużo wartość rezydualną, czyli wartość przegrać sprzedaży na rynku wtórnym.

Z tego powodu, a także z faktu, wpływają na naturalne warunki samochodu w momencie zakupu, wszyscy użytkownicy powinni mieć prawo do odszkodowania. Kwota ta jest bardzo losowe i nie chcą dać dane mylić użytkownika, ewentualnie czy Volkswagen lub Audi, SEAT, Skoda i wie jak rozwiązać ten problem. Przynajmniej na chwilę.

Volkswagen Scandal, pytania i odpowiedzi oszustwo

Powtarzamy, że najlepszą rzeczą jest teraz spokój. Oczywiście Można kontynuować jazdę samochodami, czy są one dotknięte, czy nie, bo to jest całkowicie bezpieczne prowadzenie. Później, w zależności od postępu połączenie procesu przeglądu wiedzieć, co będzie to układ.

Wreszcie, wiele organizacji konsumenckich już rozpoczęła kampanie rekrutacyjne dla konsumentów dotkniętych skandalu Volkswagen. Jak powiedział wczoraj, ofiary są 683,682 pojazdów. Nie jest to zły sposób na radzenie sobie z ewentualnego odszkodowania, ale należy wiedzieć, że organizacje te pobierają za swoje usługi. Więc po prostu przyłączyć się do roztworu raz znanych marek.