Volkswagen

Volkswagen Golf 8: analizujemy złożoną rolę nowej generacji kompaktowych

Następnego Volkswagen Golf Ósma generacja przybyć na rynku kompleksową czas, kiedy rozprzestrzenianie hybrydowych i elektrycznych będą bardziej widoczne, a zatem wpływa na bardziej tradycyjne modele silników. W tym celu Volkswagen już pracuje nad nowymi rozwiązaniami dla swojego flagowego modelu nadal świecić jak 48 woltowe systemów elektrycznych.

Rekreacja ósmej generacji Volkswagen Golf.

Znak niemiecki miał kilka miesięcy temu wielką aktualizację dla siódmego i obecnej generacji Volkswagen Golf. Modernizacja połowie cyklu popularny niemiecki kompaktowy, który obejmował remont modelu, od strony technicznej do estetyki, nie wspominając o nowy sprzęt.

Jednak podpisanie Wolfsburg On pracuje już nad zupełnie nowym modelem generacji, następny Golf 8. Zadaniem tej nowej iteracji udanego kompaktu nie będzie łatwe, ponieważ nie tylko musi zachować poprzeczkę wysoko przed jego konkurentów, podobnie jak jego poprzednicy, ale będzie on wykonać trudne zadanie do czynienia na rynku bardzo różni się od tego znanego modelu poprzednich pokoleń, które współistnieją tradycyjnych modeli spalanie nowa generacja pojazdów hybrydowych i elektrycznych który jest już w toku.

Mimo że hybrydy są już rzeczywistością już od jakiegoś czasu, faktem jest, że jest to segment, który rośnie, aw ostatnich latach znamy intencji licznych marek postawić nawet te wersje, więc segment jest jeszcze wybuchnąć, przynajmniej w Europie.

Rekreacja Golf 8.

Sam Volkswagen rozpocznie pełną gamę czystych pojazdów elektrycznych od 2019 roku, więc w chwili przybycia nowego Golfa 8, który jest oczekiwany w 2020 roku, marka i wola w salonach z kompaktową 100% elektryczny, produkcyjna wersja Volkswagena średnica wewnętrzna Concept odsłonięty w 2016 Paris Motor Show.

Biorąc pod uwagę ten scenariusz, nowy Golf 8 nie tylko do pozostaje wierny do klasycznych cech modelu, ale też trzeba mieć szeroki zakres, który oferuje odpowiednią reakcję na nowe potrzeby rynku i konkurentów.

W tym celu, obecny zakres ma już wersje jak EWG Golf plug-in hybrid lub porażenia e-Golf, oprócz odnowionego zakresie mechanicznym teraz ma bardziej wydajne silniki, które szanują środowisko naturalne. Więc następnym logicznym krokiem jest dalsze zwiększenie wydajności i możliwości ekologicznego, hybrydowych i elektrycznych wersjach i zwiększyć efektywność modeli wyposażonych w silnik spalinowy.

Rekreacja Golf GTI w sierpniu.

Krótko po wprowadzeniu na lifting Golfa 7, raport ukazał się w brytyjskiej prasie z pierwsze dane i wiadomości z następnej generacji, a dokładniej wersja GTI, historycznie najbardziej widocznym wersja zakresie.

Według raportu, następnym Golf GTI ósme pokolenie będzie mieć łagodny system hybrydowy lub semihíbrido, składający się z wbudowanym 48 V system elektryczny, podobny do tego wydała nową generację Audi A8 i już wyjaśniamy szczegółowo.

Takie układy hybrydowe Oni nie mają silnik elektryczny jako takiego, ale rozrusznik albo generator, który umożliwia pracę silnika spalinowego trudniejsze wentylowane, a zatem bardziej efektywnie. W tych systemów mechanicznych, rozrusznika lub uchwyty generatora systemów zaopatrzenia w energię elektryczną i wszystkie urządzenia pomocnicze, od pompy wody do ewentualnego turbo elektrycznego lub samego systemu oświetleniowego. Tak więc, silnik spalinowy służy wyłącznie do zasilania moc na koła bez strat energii i zwiększenie zużycia paliwa z udziałem wszystkich systemów równoległych.

Obecny e-Golf, Golf elektryczny.

Takie systemy nie są stosowane tylko do dużych modeli energetycznych, ale początkowo nie powinniśmy zobaczyć w modelach cięcia gospodarczego ze względu na koszt systemu, choć będzie to rozwiązanie, które będą realizowane w wielu modelach spalinowych w najbliższej przyszłości.

Ósma generacja Volkswagena Golfa nie dotrze na rynek do 2020 roku, tak niemiecka firma ma dużo czasu, aby kontynuować przygotowania niespodzianek, które przyniosą tej nowej iteracji.

zdjęcia: Facebook Ferdfanpage / Automedia