Volkswagen

Volkswagen Golf GTD 2017: ceny golfowe, które łączy w sobie wydajność i sportowy

Wersja GTD ląduje w zakresie nowego Volkswagen Golf 2017 i możemy spojrzeć na ich ceny i wyposażenia. Golf GTD nowa będzie dostępna dla trzech wersjach nadwozia, w tym wariantu najbardziej znanego pod nazwą wariant. Charakteryzuje przyłączając się do estetyki sportowy z wydajnego sprzętu mechanicznego i kompletne. Jego cena wywoławcza wynosi 33.330 €.

2017 Volkswagen Golf GTD

Nowy Volkswagen Golf GTD 2017 i jest dostępny od € 33.330.

Zakres nowy Volkswagen Golf 2017 zwiększa się z dealerami przyjazdem oczekiwanych wersja GTD. Zakończenie charakteryzuje łącząc sportowy wygląd z mechanizmu, który generuje bardzo powściągliwy zużycia paliwa i emisji dzięki silnikiem wysokoprężnym znalezionego pod maską oraz pełnym zestawem standardów.

Wraz z wprowadzeniem nowego wykończenia, zakres kompaktowym niemieckim odnawia się następująco: Edycja, Advance, Sport, GTD i GTI. W tym celu musimy dodać hybrydowy wariant GTE i podłączyć zasilanie 100%, zwany e-Pole. Później przyjdzie nowy Golf R i rodzina jest pełna.

Standardowe wyposażenie nowego Volkswagen Golf GTD Jest bardzo wszechstronna. Która przymocowana do silnika przygotowującym to rozwiązanie, bezpośrednio wpływają na cenę, która a priori może wydawać się zbyt wysokie w stosunku do innych opcji tam w zakresie modelu Volkswagena.

Volkswagen Golf GTD 2017 - powrót

Volkswagen Golf GTD 2017 charakteryzuje się łącząc sportową obudowę z silnikiem energooszczędnym.

Tu szczegół najwybitniejsi elementy świadczenia tej nowej wersji, która, jak mówią, jest teraz dostępny w nowej serii Golf:

  • Lekkie felgi aluminiowe 17 cali
  • Volkswagen cyfrowy kokpit
  • Funkcja nawigacji „Discover media” za „Kompozycja media”
  • sportowa wielofunkcyjna skórzana kierownica z aluminium
  • tylne światła LED z dynamicznym kierunkowskazem
  • Światła LED z dynamiczny światła krzywej
  • Dodatkowo alarm z monitoringiem wewnętrznym i blokadą
  • przedni podłokietnik centralny
  • Regulowane lusterka i elektrycznie składane lusterka zewnętrzne

Jeśli chodzi o mechaniczne, wersja GTD będzie związane wyłącznie 2,0-litrowy silnik wysokoprężny TDI 184 KM kojarzy serię przekładnia manualna sześciobiegową i ewentualnie, w przypadku pole wariant trofoblastycznej, transmisja automatyczna DSG dwusprzęgłową siedem relations.

Volkswagen Golf GTD 2017 - Wnętrze

Innym z głównych cnót Golf GTD jest jego pełny standardowy uzupełnieniem.

Jeśli weźmiemy pod uwagę nowy Golf GTD znajdziemy średnie zużycie 4,4 litra na 100 km emisji CO2 116 g / km. Ciało rodziny, ze względu na zwiększenie rozmiaru oraz wagi nieznacznie pogarszają dane przytoczone powyżej.

Ceny Volkswagen Golf GTD w Hiszpanii 2017

ModeloAcabadoMotorP.V.P.
Golf 3 DrzwiGTD2.0 TDI 184 KM 6V33,330 €
Golf 5 DrzwiGTD2.0 TDI 184 KM 6V33,975 €
Golf VariantGTD2.0 TDI 184 KM 6V36,340 €
Golf VariantGTD184 KM 2.0 TDI DSG 7V38,250 €

Nowy Volkswagen Golf 2017 i ma ceny w Hiszpanii