Volkswagen

Nowy Volkswagen Tiguan 7 osobowa zaprezentował pełne

  • Nowe siedzenia siedmiu Tiguan został całkowicie odsłonięte polować, pokazując swoje nagie ciało wydłużone, z większą ilością miejsca dla trzeciego rzędu siedzeń.
  • Ten nowy wariant jest początkowo przeznaczony dla rynków, takich jak Chiny czy Ameryki Północnej, ale ten nowy prototyp została odkryta w europejskim terytorium, co sugeruje, że Volkswagen mógłby sprzedawać go na niektórych rynkach w Europie.

Od swojego profilu rozstaw osi jest wyraźnie widoczne.

Chociaż jest to model pierwotnie opracowany na rynkach, takich jak Chiny czy USA, Nowa platforma i rozszerzony VolkswagenTiguan 7-osobowa został złapany bez kamuflażu w Europie.

Ta nowa wersja uzupełnia nową serię Tiguan z wydłużonego wariantu podwozia pomieścić trzeciego rzędu siedzeń, zwiększenie zdolności do 7 miejsc.

Ten muł testowy lub prototyp pre-set ujawnia swój nowy rozmiar zwłaszcza w obszarze tylnym, gdzie nie tylko namacalny nowy rozstaw osi, z tylnych drzwi szerzej i bardziej widocznej tylnego zwisu. własne modyfikacje zwiększonej wielkości potrzebne, aby pomieścić nowy rząd siedzeń.

Volkswagen Tiguan XL, pierwsze zdjęcia z siedmiu miejsc dla 2017

Jest również podświetlić nową konstrukcję słupka D, teraz wygląda nowe okno, które jest nie tylko większy, ale na jego dolnej krawędzi nie kontynuuje oznakowanie innych okien bocznych linii, jak w Tiguan 5 miejsc, ale To pokazuje nową linię pochyłą i naładowany, oferując bardziej dynamiczną i mniej solidne obraz na ostatnim filarze.

W zasadzie, Ten nowy wariant będzie produkowany w Chinach, Joint venture SAIC Volkswagen, jako klientów na rynku chińskim bardzo docenia dodatkową przestrzeń na tylnym siedzeniu, jednak ta nowa wersja siedem stanowisk Będzie on również produkowany w Meksyku, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Rynki głodne dla dużych crossover i objętości ładunkowej.

Jeśli chodzi o dostawę mechanicznego Nie oczekujemy, aby znaleźć niespodzianki z tej nowej wersji, który ukaże się na początku 2017 roku na rynkach nowym kontynencie, dokładnie tam, gdzie nawet poprzednia generacja Tiguana jest sprzedawany tylko z silnikiem benzynowym 2.0 TSI z doładowaniem 200bhp.

Z tyłu znajdziemy największą liczbę różnic.

Co do ewentualnego wariantu specyfikacji europejskich, obecny Tiguan w naszym kraju ma duże Gama silników benzynowych i wysokoprężnych w zakresie od 125 do 190 KM, łączyć z podręcznika przód- lub napęd na wszystkie koła 4Motion lub automatycznych skrzyń biegów i podwójnym sprzęgłem DSG (w zależności od wersji).

Później, Volkswagen Należy uruchomić plug-in w wersji hybrydowej
na podstawie Volkswagen Tiguan GTE Concept
, o mocy w połączeniu
aż do 218 KM w wersji, która powinna być dobrze przyjęty w glebie
Amerykański.

zdjęcia: Automedia