Volkswagen

Volkswagen Passat CC 2017, remont kapitalny obok coupe sedan

  • Nowa generacja Volkswagena CC pojawi się w 2017 roku.
  • Na tych zdjęciach szpiegowskich, pokazano coupe sedan Volkswagen w swoich badaniach na drogach USA.
  • Model zadebiutuje nową nazwę, która symbolizuje zmianę kursu.

Volkswagen CC jest już weteranem w katalogu producenta Wolfsburg: przedstawiony w 2008 roku jako szczuplejszej i wyższe aspiracje Passat Sedan został odnowiony w 2012 roku z „restyling”, która aktualizowana swojej konstrukcji i wyposażenia silników. Nowa generacja jest na dobrej drodze, i rozwój trwa.

Nowy Volkswagen CC przybędzie 2017 w postaci nowego modelu, zmieniając jej nazwę: na tych zdjęciach szpiegowskich pokażemy jednostki badań na amerykańskich drogach. Nowa generacja mógł przewidzieć jego ostateczny projekt poprzez poprzedniej wystawy prototypów, prezentacja odbędzie się w nadchodzący Paris Motor Show 2016, na początku października.

Volkswagen Passat CC Był to model względnego sukcesu w krajach takich jak USA i Chiny: jego druga generacja znowu będzie globalny model, no i oczywiście być również sprzedawany w Europie. Urządzenie to kamuflaż zasłania wszystkie szczegóły wyraźnie, ale model produkcyjny nie będzie zbytnio w jego prototyp projektowania Volkswagen C GTE coupe, pokazanego w 2015 Shanghai Motor Show.

Jest to 2017 Volkswagen CC To zajmie bardzo blisko nowego Volkswagen Passat z przodu, z eleganckim chromowany grill i reflektory poziome ostrza podobnym stylu. Jego wielkość wzrośnie do 4,90 m długości i rozstaw osi zwiększa się o pięć centymetrów mateniendo stromego zbocza w tylnej części dachu wdechu coupe.

Z czterema drzwiami, przestronność wnętrza nie można pominąć w Volkswagen CC 2017, a Pasażerowie tylnych siedzeń mają więcej miejsca podłużny, aby pomieścić swoje nogi i większą przestrzeń dla napowietrznych. Będzie on dostępny z napędem na przednie koła 4Motion i napędem na wszystkie koła w połączeniu z szeroką gamą silników czterocylindrowych benzynowych i wysokoprężnych.

To będzie nowa Volkswagen CC GTE, plug-in hybrid, że obraz z oferty Volkswagen Passat GTE 218 KM Dzięki połączeniu z małym silnikiem TSI oraz silnikiem elektrycznym. Nowy Volkswagen CC będzie powyżej wspomnianego Passata, a ceny nieco wyższe niż to: rozpocznie się od około 35.000 euro, zostanie oficjalnie zaprezentowany w 2017 roku i premiera nowej nazwy, porzucenie inicjałami „CC”.

zdjęcia: Automedia