Volkswagen

Nowy Volkswagen Passat CC w Los Angeles 2011

Z podstawką Aniołów pochodzi tę nową galerię północnoamerykańskiej wersji nowego Passata CC 2012, otrzymującej nowy projekt z rodziny Volks. Pokażemy nowe zdjęcia żyć.

Kilka tygodni Volkswagen wreszcie ujawnił Passat CC 2012, jeden z ostatnich, aby odebrać nowe rodzinne podobieństwo Wolfsburga.

Estetyczne ewolucja jest jasne i jako prąd nadal wygląda atrakcyjnie i personel może stracić oba te atrybuty, a drugim, równie atrakcyjne bez wątpienia pozostaje, nie wiemy na pewno, czy jest to raczej format, który prezentuje niż cokolwiek innego.

Nowy Volkswagen Passat CC w Los Angeles 2011

W każdym razie oni skupili się, jak zwykle w połowie cyklu wznowień w życiu handlowej pojazdów, zwłaszcza z przodu, a wtórnie na plecach. Tak więc, nosa zawiera nową rodzinę wymienione grilla, który jest dołączony do nowych reflektory większa tworząc liniowy szereg bardzo poważne.

tylny poniósł mniejsze wahania, chociaż tutaj stało się bardziej atrakcyjne, to pomija bulwiasta obudowy optycznego modelu wychodzącego do przyjęcia płaskiej które tworzą tylne oświetlenie diodami LED, połączenie bardzo kolorowe bumerangi.

inne szczegóły i liczony mój partner Juan Gómez z oficjalnej informacji prasowej. Mamy zostawić ze zdjęciami nowego Passata CC lub CC do wyschnięcia (należy pamiętać, że z tego modelu odnowienie pozbywa się jego związek z Passata) Od stoisku Volkswagena w Sali Los Angeles, w wersji amerykańskiej, oczywiście.