Volkswagen

T-Cross, gdzie znajduje się nowy SUV Volkswagena?

SUV Volkswagena ofensywa nie zakończyła się wraz z niedawnym przedstawieniu T-Roc. Następny model będzie debiutem nowej generacji Touareg. Ale poza odnowienia członków, które obecnie składają się na tę rodzinę modeli, niemiecka firma ma w planach wprowadzenie nowej, Volkswagen T-cross. Poinformujemy Cię, kiedy i jak będzie się w przedziale od Volkswagena to SUV.

Volkswagen T-Cross Concept Breeze

Breeze Volkswagen T-Cross Concept, prezentowany w Genewie 2016.

Pomimo nadal bardzo niedawnej prezentacji nowego Volkswagen T-Roc, model rozpocznie marketingu w Hiszpanii przed końcem tego roku, nadszedł czas, aby spojrzeć na porządku dziennym dla przyszłości Volkswagena. Niemiecki producent samochodów ma wielkie plany dla jego rodziny SUV. Po zachodzie słońca wzdłuż T-Roc, następny model debiutu będzie nowa generacja Touarega, który jest obecnie w fazie rozwoju.

Jednak poza odnowienia bieżącego SUV Volkswagena, spółka zamierza wprowadzić nowe modele. Co będzie dalej? nowa Volkswagen T przekroju. Podczas prezentacji T-Roc potwierdzono, że T-Krzyż zostanie zaprezentowany w przyszłym roku, który pozwala nam myśleć o Geneva Motor Show 2018 lub ewentualnie 2018 Paris Motor Show jako najbardziej prawdopodobnych scenariuszy debiucie w społeczeństwie.

Przejść przez koncepcyjnego modelu o nazwie T-Krzyż Breeze Volkswagen zadebiutował podczas Salonu Samochodowego w Genewie w ubiegłym roku, a wśród jego cech, Podkreślono fakt posiadania wymienialnej ciało z dachem płóciennym. Osobliwością że bardzo ewentualnie zostać przeniesione do pojazdu produkcyjnego. 

Volkswagen T-cross Breeze - Patent

Patent Volkswagen T-cross wietrze.

Dowodem na to są patenty T-cross Breeze wydaliśmy prawie rok temu. Jednak w tej chwili nie możemy powiedzieć tak kategorycznie. Istnieją także inne raporty, które mówią coś przeciwnego, że T-Krzyż być oferowane wyłącznie z konwencjonalnym ciała pięciodrzwiowej.

Jednym z kluczowych czynników należy patrzeć w przyszłość Volkswagen T-cross, to jak będzie pasować do zakresu Volkswagen. Nowy T-Roc jest modelem segmentu B, a podczas jego rozmiar czyni go jednym z największych pojazdów w swojej kategorii, pozostaje poniżej niektóre z ich głównych rywali jak Opel Mokka X, na przykład. Wielu twierdzi, że jest to „Golf SUV”, ale rzeczywistość jest zupełnie inna.

Aby być w zakresie od C segmentu SUV marki należy umieścić uwagę na Volkswagen Tiguan, realnej alternatywy dla Golfa SUV. Dlatego też, jeśli nowy T-Roc jest pozycjonowany jako miejskiego crossovera, gdzie T-Krzyż w ramce? nowa Volkswagen T przekroju jest SUV B, ale będzie się o jeden krok poniżej T-Roc.

Volkswagen T-Cross Concept Breeze

Jedną z osobliwości Volkswagen T-Cross Concept Breeze jest zamienny ciało.

Zostanie on ustawiony jako SUV dostęp do gamy Volkswagena. Inne marki, takie jak Opel SUV rynek dwa w tym samym segmencie. Najwyraźniejszy przykład mamy z Opel Mokka Opel Crossland X i X. Jednakże, nawet jeśli znajduje się w tej samej kategorii, oferując odrębne podejście, nie ma problemu, przynajmniej a priori. Volkswagen zrobi to samo z T-Roc i T-Cross raz oba są na sprzedaż.

Mechanicznie, to będzie utrzymywać bliskie stosunki z nowej generacji Volkswagen Polo, oferując szereg diesel i benzyna mechaniczna. Będzie dostępny ręczny lub automatyczny DSG z podwójnym sprzęgłem siedem-biegowa. Mamy nadzieję, że podobnie jak T-Roc, licytować z konfiguracją przód- lub napęd na wszystkie koła 4Motion.