Volkswagen

Volkswagen Tiguan 2016, 8 Główne punkty nowej generacji

Nowy Tiguan został oczekiwano, ale prawda jest taka, że ​​to było warte każdego minut. 2016 Volkswagen Tiguan pochodzi z wielu zmian. Projekt, technologia, struktura, przestronności ... wszystko, aby po raz kolejny pozostaje punktem odniesienia w segmencie.

W minionym 2015 Frankfurt Motor Show miał okazję zobaczyć z pierwszej ręki Volkswagen Tiguan 2016. To, wraz ze swoim bratem, ekologicznego GTE Concept Tiguan, przyszedł załadowany z nowych funkcji i zmian. Znacznie więcej niż oczekiwano i po raz kolejny będzie się jako wielki segmentu odniesienia. Są to Osiem kluczowych punktów tej nowej generacji.

Nowy Tiguan debiutuje wiele rzeczy, jak projekt

1. Projekt

Volkswagen i niech dostrzec w pierwszych szkiców wykonanych urzędnika. Zmiana tego nowego Tiguana z poprzedniego byłby ogromny, a to jest. Przez prawie dwa lata temu marka Wolfsburg drukowanie ich modele bardziej dynamiczny i atrakcyjny, których nowy Tiguan otrzymuje dla siebie. Nie jest pojedynczym elementem poprzedniej generacji w tym.

2. Charakter

Wielu oskarżonych Volkswagen dokonywania dużych samochodów przez lata, ale te nie mają charakteru. Jednak dzięki Pojawienie się tej nowej filozofii projektowania Widzimy jak coraz markowych produktów mają silniejszą i bardziej wydajny styl. Możesz śledzić swoje zachowanie od bycia bardziej dynamicznych marek, ale wyglądają wyraźnie się poprawiła.

3. Struktura

2016 Tiguan jest pierwszym SUV być Volkswagen produkowane na poprzecznej platformy modułowej, znany jako MQB. Oznacza to nie tylko, że jest w stanie zapewnić lepsze osiągi dynamiczne, ale jest również w stanie zaoferować lepsze poziomy, pod każdym względem. Takie jak rozmiar, jest teraz dłuższy, szerszy i niższy, co zwiększa sportowy charakter i solidne, do którego my, o którym mowa wcześniej.

Po raz pierwszy widzimy platformę SUV Volkswagen z MQB

4. Przestrzeń wnętrza

Gdzie indziej nie będą już widzieć ten wzrost wielkości jest w środku. Walka, rozstaw osi jest coraz bardziej w stosunku do poprzedniej generacji, 77 mm. W rezultacie pasażerowie będą mieli więcej miejsca, zwłaszcza w drugim rzędzie siedzeń. Bagażnik tymczasem wpływa również to, będąc w stanie wykazują minimalną pojemność 615 litrów, rozszerzenia do fest 1655 litrów.

5. Bezpieczeństwo

Nowa struktura nie pozwala tylko powyżej, ale także dzięki niej Tiguan będzie w stanie oferować wyższy poziom bezpieczeństwa. Rama jest wytrzymała i lekka, i to Dodają technologie, które pomogą poprawić poziom bezpieczeństwa wszyscy pasażerowie i piesi. W tym ostatnim przypadku warto mówić o systemach bezpieczeństwa wyposażenia nowego Tiguana, co robimy w następnym punkcie.

6. Technologia

Aktywna Maska przednia pomagać, lane assist, system wykrywania pieszych, wspomaganie hamowania awaryjnego systemu w mieście ... Znaczy czary techniczny i technologiczny nigdy wcześniej nie widziałem w Tiguan. Jeśli dodamy system Infotainment nowej generacji i szybkie przyłączenie bardziej typowe dla innego segmentu top smartfony, mamy do czynienia z potężną rywal w segmencie.

7. Silniki

Chociaż Volkswagen bierze udział w znaczny skandal silników TDI, 2016 Tiguan nie będzie mieć wpływu na nich. To oferuje najnowszej generacji silniki z kategorii EURO6 iz szerszy zakres mocy, mieści się w zakresie od 115 do 240 KM. Wszystko to z niższej konsumpcji, oszczędności, które staje 24% w stosunku do obecnego modelu. Nie możemy też zapomnieć zmiany DSG i 4MOTION napęd na wszystkie koła Tiguan następujące ponownie towarzyszących.

8. GTO Pojęcie Tiguan

Jeśli nowy to nowy Tiguan, GTE Concept Tiguan ma mniej. Ta przyszłość przed nami w taki sposób, że nie widział do tej pory. Rodzina GTO Volkswagen charakteryzuje się za pomocą technologii wtykowych hybrydowy, a ten czas jest także obecne. Jednakże wprowadza GTE Okno dachowe, które dodatkowo rozszerzyć zakres aktywności elektrycznej, sięgające do 50 kilometrów. Wszystko o średnim zużyciu 1,9 litra na 100 kilometrów.

Podsumowując jest to Volkswagen Tiguan 2016 Boom SUV z nas nie jest już dziwne, że one istnieją i są tu zatrzymać. Dlatego ważne jest dla marek modeli segmentu są zawsze najpóźniej. Jednak, chociaż skończymy do spełnienia nowych Tiguan, to nie dotrze na rynek aż do kwietnia przyszłego roku. Który trwać dłużej, aby osiągnąć Tiguan XL jest to, że już ogłosiła datę premiery w 2017 roku.

GTE Concept Tiguan przyjdzie i na pewno niedługo