Volkswagen

5 powodów, dla których kochamy Volkswagen Polo GTI 2015

Volkwagen Polo GTI 2015 to jeden z tych samochodów, które kochają od pierwszej chwili je zobaczyć. Jego konstrukcja i wydajność sprawiają nieodparte. Zostawimy wam 5 powodów dlaczego kochamy Volkswagen Polo GTI 2015 jest niewątpliwie jednym z odniesień w sektorze.

W 1975 roku wszedł na rynek mały samochód, który zdobył serca wielu ludzi. Był to pierwszy słup. Dzisiaj, prawie 40 lat i pięć pokoleń później, Volkswagen Polo GTI 2015 On zrobił to ponownie. Niewątpliwie jest to najbardziej prestacional, Sportowy i śmiały wersja wszystkich, którzy mieli mały samochód. Prawdziwy wilk w owczej skórze.

Dajemy Ci 5 powodów dlaczego kochamy ten samochód. Każdy z nich to podstawowe filary Polo. Ale nie są kluczowymi dema, ale od 1975 roku zajmuje tylko im przyczynienie. Coś, co mu pomogło być zespół pokazał w segmencie użyteczności. gdzie GTI jest więcej niż rywal, to jest pewnego rodzaju pół-boskości, do której aspirują wszyscy rywale.

1. Zgodnie z projektem

Ponieważ została uruchomiona oryginalna Polo, Volkswagenzawsze jest zaprojektowany w jednym założeniu, funkcję doręczenia formularza. Pojazd jest wyraźnie miejskie, a to musi mieć cechy, które zamieniają go dopasować do tej dziedzinie. Są to środki, praktyczność i livability. Trzy punkty w Polo zawsze celował.

Oczywiście, estetyka GTI Volkswagen Polo 2015 czerpie od samego początku

Chociaż w ostatnich latach projekt nie zmieniła się znacznie, tak to zostało robi stopniowo skończyć się to, co jest dzisiaj. Wersja GTI jest najbardziej estetyczne wszystkim. Szczegóły Sport zrobić różnicę i czyni nas zobaczyć, że mamy do czynienia z bardzo poważnym samochód. Kąty, żeberka i inne elementy konstrukcyjne sprawiają, że wyróżnia się.

2. Dla realizacji

Nie skłamię, gdy mówimy, że pierwsze pole position na sprzedaż przyszedł z silnikiem czterocylindrowym, 800 centymetrów sześciennych i zaledwie 34 koni zainstalowane pod maską. Były inne czasy, rozwój technologii i silnik był na bardzo wczesnym etapie życia. Dziś zmiana jest więcej niż niezwykłe, tym mniej mocny 60 KM Polo podjęła trzycylindrowy silnik i litr pojemności skokowej.

Jeśli jest to już lata świetlne od siebie, wersja GTI zwiększa dystans. Oryginalna postać 34 CV miał około 192 koni przesadzone i wielki. Oznacza to, że moc jest prawie siedmiokrotnie. Chociaż musimy podziękować czterocylindrowy silnik TSI o mocy 1800 centymetrów sześciennych. Prawdziwy kawałek inżynierii motoryzacyjnej.

Na skróty GTI są objawem emocjonalnego sportowego. Od początku do końca swoich modeli

3. Ze swojej ceny

Volkswagen Polo GTI 2015 jest w sprzedaży w Hiszpanii, z ceną wywoławczą 21,045 euro (w tym dotacje). Niektórzy ludzie mogą myśleć, że liczba ta jest bardzo wysoka biorąc pod uwagę, że mówimy o samochodzie tylko trzy drzwi i siedzenia dla ponad czterech pasażerów. Ale wydaje się nam, że dla wszystkich zaangażowanych i wszystko co z nią eksperymentować, cena jest więcej niż dobry.

Biorąc pod uwagę, że Polo 1-litrowy trzycylindrowy jest dostępna od 13.300 euro, nie wydaje się nierozsądne myśleć, że za mniej niż 8000 euro więcej masz ponad trzykrotnie samochodu. To sprawia, że ​​jeden cud. Również nie tylko moc, jest estetyczny, sprzęt, materiały i wykonanie. Wszystkie te aspekty poprawy w GTI.

4.- zaufanie

Kiedy opublikowana top 5 powodów, dla których warto kupić Volkswagen Passat, z których jedna była gwarancja Volkswagen. W tym przypadku do tego samego. Trójcy marek niemieckich w górę Polo, Golf i Passat. Te trzy produkty są fundamentem, na którym reszta zakresie jest obsługiwany. Bez nich nie byłoby Volkswagen co to jest.

Historia zezwoleń Volkswagen Polo przy zakupie mieć dodatkową gwarancję

Nie mamy wątpliwości, że Polo GTI jest wykonany do ostatniego. Oczywiście, często jazdy będzie bardziej dynamiczny niż normalnie. Ale jasne jest, że te samochody znosić to, co wyrzucić je. Trzeba tylko rozejrzeć i zaskoczony kwotą Polo napędza minionych pokoleń, które można znaleźć. Który jest znakiem jakości.

5. Jako minigolf

Wszystkie powyższe punkty są bardzo dobre. Nie można zaprzeczyć, że Volkswagen Polo 2015 jest atrakcyjne, szybkie, bezpieczne i trwałe, ale fakt, że młodszy brat Golf to, co naprawdę robi różnicę. Oba dokumenty są punktem odniesienia w swoich segmentach. Wszystkie inne marki zrobić coś dla dopasować je, które dziś nie zostały jeszcze wykonane.

Jednak jest jedna rzecz, że Polo jest nawet lepiej niż jego starszy brat. W poprzednich pokoleń Golf GTI stracił te emocje, które zachwycił nas w pierwszych dwóch pokoleń. Lata później odzyskał, ale to nie jest coś, co dzieje się z Polo GTI. Od pierwszej do ostatniej generacji tego sportowego niewiele, ona zawsze była otoczona taką pasją i emocjonalnej aury.

Nie można porównać z niczym innym. Polo GTI jest inspiracją Golf