Volkswagen

Volkswagen Golf GTE 2017: hybrydowy typu plug-in jest aktualizowana

Oprócz nowego Golfa GTI i jego wersji sportowej, niemiecka firma odnowiła ekologiczną estetycznie sportowego modelu AWG z zestawem zarówno zmian zewnętrznych i wewnętrznych stojących przed drugą część cyklu biznesowego.

Odnowa w zakresie Golf Volkswagen Nie można zostawić jednego kamienia na kamieniu, dlatego oprócz wersji podstawowej i GTI, hybrydowy opcja zakresu mogłoby nie być gorszym, a także przyjąć pewne zmiany kosmetyczne całkowicie uaktualnić katalog całą Golf zalogowaniem Wolfsburg.

Skupiając się głównie na estetykę, nowy GTE 2017, podobnie jak jego koledzy nabywa Nowe funkcje zewnętrzne wyposażony w przedni profil niebieskim opcją elektrycznego grzyba.

I, jak widać na zdjęciach, model odbiera zmiany w organizmie wyposażony jej nowa zderzak ze światłami do jazdy dziennej LED zintegrowane jako całość C nowe reflektory które znów wykorzystania niebieskie paski, które zapewniają ciągłość atrapę chłodnicy akronimem GTE.

Kontynuując do ich obrony i poprzez konkretne opon dla tej wersji, natknęliśmy się na nowe reflektory LED i tylny zderzak Nowa ustawa o ostrzejszy dyfuzora i agresywnej estetyki Zakończ podwójny układ wydechowy po lewej stronie.

Wewnątrz, podobnie jak jego brat GTI, znajdziemy Przypomina sportowy wnętrze ale agresja zawarte w zaciszu łaskę w jeździe; Dlatego wszystkie elementy są wspólne z wyjątkiem wspomnianej wersji Szczegółowe informacje na temat Trim, tapicerki i szwów teraz stać na ya charakterystyczny niebieski odcień z zielonej opcji niemieckiej zakresie.

Należy wspomnieć, oprócz jego cyfrowe oprzyrządowanie w odcieniach niebieskich, system multimedialny z 9,2-calowym ekranem dotykowym oraz system rozrywki Volkswagen cyfrowy kokpit teraz z większą wyeksponowany w tym reestyling.

Jeśli chodzi o mechanikę, wydaje się, że Volkswagen zdecydował się na inalterar jego plug-in hybrid składa się z mechaniki silników 1,4 TSI 150 KM zasilane benzyną i inne 102 KM silnik elektryczny moc, ten ostatni z szeregu 50 km solo z jej 5 trybów jazdy "E-Mode", "GTE-Mode", "Hold baterii", "Batterie Charge" i "Hybrid Auto".