Volkswagen

Nowy Volkswagen Touran. Ostateczna minivan.

Volkswagen odnawia wewnątrz i poza jego siedmiomiejscowej.

W okresie letnim, powraca zainteresowanie w stronę samochodów, które zdecydują się na rodzinnej zabawy. Nowy Touran jest zwolniony zdominować vanów segmentu siedmiomiejscowej, i nie ogranicza się do odnowienia swojego wyglądu; Jego główną zaletą jest to, oczywiście, paliwo.

Nowy Volkswagen Touran. Ostateczna minivan.

Touran oferuje wybór sześciu nowych silników benzynowych i wysokoprężnych common-rail w zakresie mocy od 90 do 170 KM, a zużycie paliwa i emisje nadal spadać z każdym pokoleniem. Tak więc, Touran 1,6 TDI BlueMotion Technology 105 KM osiąga średnie zużycie 4,6 l / 100 km i emisji szybkością 121 g figur / km CO2 trudno dopasować inny siedmiomiejscowej. Wśród silników benzynowych to wyróżnia się związek między konsumpcją i energii, 1.2 TSI. Bezpośrednie wstrzyknięcie 105 silnika turbo KM, co osiąga moment obrotowy 175 Nm, a średnie zużycie tylko 6,4 l / 100 km i emisji szybkością 149 g / km CO2.

Stylistyka zewnętrzna jest włączona do nowego DNA Volkswagena rozpoznawalny. Chociaż jest to restyling od poprzedniego modelu, przód ozdobiony reflektory i centralnym grillem, które przypominają te jazda Golf. Tylna poniósł znacznie większe przeprojektowanie, podkreślając jednostek świetlnych umieszczonych poziomo i poprzecznie przez strony bagażnika. Te ostatnie obejmują rozszerzenie szkliwionej powierzchni oraz zawierające układ hydrauliczny, który zmniejsza siłę zamykającą.

Nowy Volkswagen Touran. Ostateczna minivan.

Ponadto, charakterystyki i wymiarów Tourana nie zmienia się znacznie. Jego ciało, oceniane z pięciu gwiazdek EuroNCAP, zachowuje swoją długość 4,39 m, szerokość 1,79 m i wysokości 1,67 m. Łuk koła pozostaje również taka sama, z 2,69 m.

Formuła Volkswagen Touran służył dominują na rynku niemieckim dla vanów. Choć jego pozycja na poziomie europejskim nie jest tak blisko do kierownictwa, fabryka Wolfsburg zamierza umocnić swoją pozycję w sektorze publicznym tak samo ważne jak i dynamicznych młodych rodzin, którzy lubią częste wyjazdy.