testy samochodów

Test Skoda Karoq, gdy rzucisz bezpieczny zakład

Zakres SUV nadal wzrasta, a obecnie jest Skoda, który doda nowego członka jego rodziny podniesione modeli, rozpoczynając w ten sposób swój zakład w segmencie C-SUV, aby przeciwstawić się swoim bratem bliźniakiem, Seat Ateca. Postawmy ją na próbę.

Skoda Karoq wzdłuż wybrzeża Sycylii, kombinacja nie do pobicia

Skoda wprowadza swoje zakłady, a uruchamia się bezpieczny zakład. Doprowadziło do silniejszego każdego odcinka czasu, i że tendencja ta jest nie do powstrzymania SUV. Każda i każdy z markami trzeba, już nie jeden, jeśli nie kilka. Im więcej tym lepiej. A marka pokazała swoje karty, pokazując po raz kolejny, że wiedzą, jak zrobić wielki samochód do twarzy koleje takim zatłoczonym rynku obecnie. 

Skoda już pokazał nam w ubiegłym roku Kodiaq, zobowiązanie koncentruje się na segmencie D-SUV. Z tego pierwszego członu otworzyły się drzwi SUV dla czeskiej marki. W Kodiaq dzięki jego dużych rozmiarów, zrobili kopać głębokie pole duże, w ten sposób konkurować z Nissan X-Trail, Tiguan Allspace, Kia Sorento lub 5008. Rozpoczynając w ten sposób, podróż, z której prawie rok później możemy opisać jako prawdziwego zwycięstwa

Ale oczywiście, checho producent nie wytrzyma z unikalnym modelem w gamie sobreelevada, a kilka miesięcy temu, marka pokazała nam w przeszłości Frankfurt Auto Show jego nowy model zaprojektowany aby stanąć do innego segmentu najemców C-SUV. Skoda Karoq I przybył. 

Nasz Karoq włączone 4x4 napęd na wszystkie koła

Od miejsca jego prezentacji, mogliśmy zobaczyć Skoda Karoq z bardzo szczegółowo, gdzie Mogliśmy nagrać film pokazujący was wszystkich razem, w nim, wyrażamy zgody modelu. Za kulisami moglibyśmy mówić o dniu, które przechodzą przez ręce zespołu motor.es, patrząc do przodu mieliśmy je. Nadszedł dzień, i nie byłem rozczarowany w ogóle. 

Solidna i hojny zewnątrz

Gdy masz przód Skoda Karoq, naprawdę Wygląda duży, muskularny i solidny, idealne przymiotniki dla samochodu tej kategorii. To daje nam bardzo atrakcyjny dodatek do tworzenia nam ustawić wizualne złudzenie, że jest to samochód, który może zrobić wszystko. Ta iluzja nie jest złudzenie, gdy jesteśmy do Waszej dyspozycji. Karoq pokazuje, że tak, że robi to wszystko

Fotografia 1 - Karoq Skoda 2.0 TDI 150PS StyleFotografia 2 - Karoq Skoda 2.0 TDI 150PS StyleFotografia 3 - Karoq Skoda 2.0 TDI 150PS StyleZdjęcie 4 - Karoq Skoda 2.0 TDI 150PS Style

Karoq Skoda 2.0 TDI 150PS Style

Zacznijmy od analizy jego nałożeniu przodu. to przychodzi zdominowany przez funkcję siatki podwójne pręty pionowe Skoda, tym razem w kolorze czarnym, co daje to bardziej agresywny wygląd. Na każdym końcu rusztu i oddzielone tylko mały pasek chromu są dwa oddzielne Pełna technologia LED reflektory. Jak widzieliśmy w Kodiaq, prawo na dole reflektorów są tworzone lubNAS mniejszych otworów, które mogą pomieścić foglights.

Bardzo atrakcyjny i estetyczny mięśniowy

Finalizacji dno znaleźć zderzak z projektu, który ma duży otwór do chłodzenia silnika. Oczywiście wszystko to pochodzi ogromną przednią przewodniczy logo marki na bramie okapu. 

Zwracając się do widoku z boku, znaleźliśmy linii rozciągającej się od reflektora końca odpowiednio do tyłu, zapewniając tym samym dużo mięśni jako całości. o szerokie nadkola pokryta czarnym składzie powłoką z tworzywa sztucznego, który służy jako Défense, która otacza cały samochód od jego dolnej powierzchni, pozostawiają nas z bardzo atrakcyjnej linii bocznej. 

Tylna prawidłowo wykonywane swój cel podkreślać jej szerokość wymiar. Określony przez linie poziome, które ograniczają z tylną szybę do dolnego zderzaka przejściu przez strefę pośrednią, gdzie znaleźć reflektory z technologią LED. są to zaprojektowany jako C, klasyczny Skoda, dając poczucie zawijania obszar świateł cofania i miga. 

Pełne przednich jeźdźców Prowadzenie małych antinieblas

Spójrzmy i zobacz co mówią nam swoje numery i sprawdzić, czy jest tak jak jego brat, Ateca Seat. Karoq Ma długość całkowitą 4.382mm, wysokość 1.603mm, szerokość 1.841mm i bitwa 2.630mm. To sprawia, że ​​wyższy 2mm, 19mm dłuższy, identycznej szerokości i krótszy niż 8mm walce Ateca. Jej wymiary są praktycznie identyczne, ale Czeska jest minimalnie bardziej kompaktowy niż Hiszpanów.

A teraz wewnątrz

Obchodzi wnętrza podświetlony przez konsoli środkowej podzielonej na 3 poziomach pionowych, gdzie na szczycie przewodniczy zespół wielki ekran dotykowy z regulacją gest (Dostępne tylko dla systemu Columbus), ten jest sprzedawany z 3 różnych składników, przy czym 2 z nich są systemy nawigacyjne. Po pierwsze, znaleźć bolero, który nadaje wnętrzu piękny zestaw estetycznej konstrukcji oranżerii. To może towarzyszyć dwóch różnych systemów nawigacyjnych. pierwszy System nazywa się Amundsen I wprowadza się w sito 8-cala. I jeden sekunda System nazywany Columbus zwiększając swój rozmiar, aż 9,2 cala

Jak już wspomniano powyżej, funkcja kontroli gestów, można włączyć tylko system Infotainment Columbus. To działa poprzez wykrywanie poprzez ruchy kamery rąk sprawia, że ​​kierowca przed tym systemie. Dając nam możliwość poruszania się po menu oraz sam funkcje, takie jak regulacja głośności lub zamówić piosenki zmiana

Wnętrze wykonane z wysokiej jakości materiałów wysublimowanych

Kontynuując na poziomie średniozaawansowanym konsoli środkowej, są Klimatyzator z funkcją opieki, możliwość ustawienia kontroli klimatu z podwójnego strefy samochód i technologii oraz tego narzędzia, jego główną cechą jest to, aby oczyścić powietrze wewnątrz kabiny pasażerskiej. W sytuacji konsoli obejmującego ten obszar, możemy również znaleźć przyciski, które aktywują podgrzewane fotele. Zarówno narzędzie Pielęgnacja powietrza jako podgrzewanymi siedzeniami znajdują się w katalogu dodatków. 

Na trzecim poziomie znajdziemy shifter, ręczne lub automatyczne (Porozmawiamy dokładniej poniżej nich) i znajduje się między tym i kontrolować powietrze, znajdziemy mała zjeżdżalnia luka, gdzie zdecydujemy się zamontować Bezprzewodowa ładowarka mobilna.

Skoda Karoq się znacząco od konkurencji z wybitnych jakości wykończenia

W desce rozdzielczej należy wspomnieć o dodatek do gamy Skody od słynnego wirtualnego ekranu, który zastępuje mierników analogowych. Karoq będzie pierwszym modelem czeskiej marki o uwzględnienie tego systemu, dodając za kierownicą. Ten ekran ma 4 rodzaje różnych konfiguracjach połączyć smak i potrzebują kierowcy:

  • Architektura klasyczna: Przedstawia obrotomierz i prędkościomierz w okrągłym kształcie, pozostawiając środkową przestrzeń może indywidualnie ustawić na przykład wystające z małą mapę lub konsumpcji samochodowy GPS informacji w czasie rzeczywistym.
  • rozszerzona konfiguracja: Główny ekran obejmuje wszystko to, w którym, na przykład, można umieścić mapę GPS duża. 
  • Nowoczesna architektura: Duża, wyśrodkowany obraz pokazuje mapa GPS do bardziej niż znacznych rozmiarach. Udostępnianie miejsca na ekranie, na prawo i lewo, aby znaleźć dziury wyświetlać spersonalizowane informacje, takie jak prędkość, obroty, ekran nawigacji z piktogramami, rozpoznawania znaków drogowych, itp ...
  • Podstawowa konfiguracja: Dwa duże ekrany przedstawiają wybrane informacje, takie jak prędkość i zasięg lub prędkości. Każda przestrzeń jest w pełni konfigurowalny.

Skoda Karoq On jest brat bliźniak Ateca Seat

Wnętrze przestronność mógł ją sklasyfikować jako naprawdę dobrą przednie fotele przytulić swoje wyjątkowo pasażerów. Z miejsca na nogi i głowę w tył. Do tylnych siedzeń mają możliwość uwzględniania System Varioflex. System ten przyjdzie jako opcja wykończenia Ambicja i Styl, z dodatkowym 340 €. Dzięki niemu, zdolność bagażnik zwiększa się do 588 litrów. Będziemy też mieć wyższy poziom wszechstronności podczas składania tylnych siedzeń w stosunku 40:20:40. Dajemy również możliwość odpoczynku je do 13º, w celu poprawy komfortu lub zwiększyć pojemność bagaż. Trzy fotele będzie mógł zostać usunięty całkowicie, zwiększając tym samym bagażnik do The 1810 litrów. Bez możliwości rozruchu systemu Varioflex zostanie nieznacznie zmniejszona do 521 litrów z siedzeniami w normalnym położeniu i 1630 litrów raz plegamos miejsc.

Nie możemy zakończyć ten rozdział, nie wspominając o dwie rzeczy: Duża ilość schowków wewnątrz. Niezliczone Włącz gdy przestaniemy je przeglądać, tam naprawdę wiele. I druga rzecz jest, aby pamiętać, Duży panoramiczny szyberdach, który przebiega przez ich powierzchni, z niemal przedniej szyby z tyłu, nadając wnętrzu poczucie wolności i imponującą jasnością. 

Opcji Varioflex fotele są zalecane do zakupu 

Skoda kończy na Karoq

dla Karoq, marka oferuje dwa rodzaje wykończenia: podstawowy jeden o nazwie ambicja i górną nazywa styl. Oba są bardzo dobrze wyposażone w standardzie, dodatkowo posiadający obszerną listę dodatków, z których do poprawy naszego doświadczenia z pojazdu. Spotkajmy dwa wykończenia:

Bardzo wygodne i kopertowania pomieścić

wykończenie ambicja Charakteryzuje oferując w standardzie szereg urządzeń, wśród których możemy wyróżnić następujące: Technologia LED Daylight oba przednie i tylne światła, 17 calowe felgi, mały pakiet skórzany kierownica i gałka zmiany biegów, tylne czujniki parkowania, kamera cofania System audio Bolero (8 cali), podgrzewane lusterka i regulacji elektronicznego Asystent świateł. Ten ostatni pozwala sterować funkcjami oświetlenia samochodowego, takich jak oświetlenie wokół samochodu do wejścia lub wyjścia, widzialności i automatycznego przełączania świateł, gdy system uzna za konieczne ze względu na brak światła. 

wykończenie styl To top model i daje wóz tego samego sprzętu jako podstawowy Ambition wykończeniowej, dodając tylko niewiele więcej, jak mogłoby być: 18-calowe koła, chrom pakiet elementów zewnętrznych, Pełne światła LED Technologia AFS (oświetlenie przednie dostosowuje się do różnych warunków jazdy, zmieniając kształt strumienia świetlnego) przeglądarka Amundsen (8 cali), wirtualny pedał do otwierania klapy tylnej i czujniki parkowania, zarówno z przodu jak iz tyłu. 

Jak widzimy Karoq podkreślone przez dużą standardzie wykończenia po obu. Jego zakres dodatków nie można skatalogować to krótkie, ponieważ może znaleźć dodatkowe wyposażenie, takie jak fotele i podgrzewana kierownica, tylne siedzenie Varioflex, 19 calowe felgi, panoramiczny szyberdach, System audio Columbus z 9,2-calowym ekranem dotykowym lub sławny Cyfrowy panel przyrządów, To jeszcze nie jest dostępny, będziemy musieli poczekać do 2017 roku lub później, to na początku 2018.

Klasyczny design z krata czysto Skody

Te jednostki napędowe Skoda Karoq

Obecnie znajdziemy łącznie 4 silniki dostępne w swoim katalogu, dwa benzyna i olej napędowy dwa. Począwszy od benzyny, jak my model dostępu, śmigło 1,0 litrowy trzycylindrowy TSI dostarczanie mocy 115 KM i maksymalny moment obrotowy 200 Nm. To może być wyposażone w ręczny przekładni 6 prędkości automatycznym lub DSG 7 związki. W tym silniku nie możemy zdecydować się na włączenie napędu 4 koła. 

Na najwyższym rzutu zakresie benzynowym znajdzie 1,5 silnik TSI 150 KM i maksymalnym momencie obrotowym 250 Nm dostarczany pomiędzy 1500 a 3500 obrotów. ma technologia ACT (Active Technologia Cylinder), który odłącza 2 z 4 cylindrami, gdy system rozumie, że nie potrzebujemy pełnego potencjału silnika, na przykład, na długich trasach autostrad ze stałą prędkością. Dzięki temu systemowi możemy zaoszczędzić w sumie 0,5 litra paliwa na 100 km. Zostaje on aktywowany, gdy daje prędkość obrotową pomiędzy 1250 a 4000 obrotów na minutę, 25 do 100 Nm i prędkości do 130 km / h. Z tego silnika można włączyć przodu lub pełne, a 6 przekładnia manualna lub DSG 7. 

Marka stawia na silniku 1.5 TSI 150 KM oraz automatyczną DSG 7 relations

do ust diesel, również znaleźliśmy dwa identyczne rodzeństwo Opcje zasilania benzyną. W pierwszym etapie są 1.6 TDI o mocy 115 KM i maksymalnym momencie obrotowym 250 Nm. Tylko znaleźć ten silnik napęd na przednie koła, ale można wyposażyć w ręcznej skrzyni biegów 6 i relacji z automatyczną DSG. 

Możemy włączyć tylne siedzenia systemu Varioflex, co zwiększa komfort i pojemność bagażnika

Jako punkt kulminacyjny, mamy silnik 2,0 litra dostarczając 150 KM i 340 Nm między 1750 i 3000 obr./min. Silnik ten integruje System SCR (Selektywna katalityczna reakcja) wtryskiwanie substancji chemicznej nazwie mocznika w układzie wydechowym, powodując reakcję chemiczną, która usuwa tlenki azotu szkodliwe spalin. Ta maszyna może być wyposażona w 4x4 trakcji lub z przodu, jak również ręczne lub 6-relacje 7-automatyczny DSG.

Ceny i dostępność 

Jeśli chcesz znać wszystkie ceny, które można kupić ten model, mój partner Antonio On stworzył świetny przewodnik z których możemy zobaczyć wszystkie wykończenia, dodatki i silniki, które należy uwzględnić Karoq

Naprawdę dobra pozycja kierowcy

Skoda Karoq, test jazdy

Zaczęliśmy od dnia badania lądowania na pasie startowym lotniska w Palermo, stolicy włoskiej wyspie Sycylii miasta. Nie prowadzimy dystrybucję pojazdów. Z kluczy do mojego siodle I udać się do parkingu, po kilku wyjaśnień technicznych przez markę operacyjnego, dostać się w kierunku południowej części wyspy, gdzie znajduje się punkt spotkaniu. 

Urządzenie, o którym mowa była Skoda Karoq Quartz Grey Metallic, który ma dodatkowy koszt 535 euro, ale czuję się naprawdę dobrze to SUV. Pod maską trzymać Silnik 2.0 TDI, caha skrzynia manualna 6-biegowa i trakcji na 4 kołach. Wykończenie włączenie tego samochodu był najwyższy, tzw styl

Po usiąść przy sterze, zwraca uwagę na Wysoki poziom jakości uzyskuje się z tego modelu, w Skoda Mają znacznie się zmieniły w tym względzie, oferując teraz prawdziwie wyjątkową jakość. Bardzo przyjemne w dotyku materiały, takie jak skórzana kierownica i gałka zmiany biegów zmienia strukturę swoich miejsc lub ich wyściółką z tworzywa sztucznego.

Jeśli dodamy system Varioflex, pojemność wzrasta do 588 startowych litrów

Wyruszyliśmy ale nawet jeśli nam się to podoba, a my wiemy, że porównania są wstrętne, w tym przypadku, również obowiązkowy, a podświadomie Zaczynamy porównać ten wóz z bratem Ateca Seat. I jest to, że mimo podobieństwa, są samochody Czują się zupełnie inaczej. Karoq jest przeznaczony do bardzo różnego rodzaju klientów. Czuje się znacznie bardziej miękkie i gładsze niż Seat, Poza tym nie mając pewności, że jeśli masz Ateca w obliczu odcinek krzywych. 

Oczywiście, to nie było jeszcze gorzej Karoq, daleko od niego. Możemy go określić jako drugi zakup, ale nigdy mniej zalecana. Czech To wyróżnia się dobrą pracę w podejmowaniu cały samochód, i jakość materiałów, jakość, niestety, w Ateca jest zmniejszona.

Karoq czujesz Realmente wygodny na długie podróże, miękki ich tłumienia. Zły stan dróg włoskiej wyspy, pełne wybojów, są ledwie zauważalne w tym SUV, i mogę was zapewnić, że jest coś doceniamy sowicie. Jedziemy na tryb jazdy normalny, Jest tuż za drogi jak ta, ponieważ staje superlatyw komfort bez utraty dokładności w ich kierunku, dynamiczny sprawność i wrażliwość na pedał gazu. Ale jak powiedziałem wcześniej, ten samochód nie jest najbardziej optymalna zmierzyć krętej krzywe drogowych w wysokim tempie, jak równoważenia ciała staną się bardziej widoczne. Jest to samochód iść cicho, ciesząc się trasy i ze sportowym charakterem niezauważalny.

Duży ekran 9.2 cala jest po prostu spektakularne, zarówno w widoczności i płynnie

Silnik 1.6 TDI 150 KM zauważyłem bardzo żywa, jest bardzo silny. Jest to śmigło reaguje całkiem dobrze przy niskich obrotach i długich marszów, ale tak, tak długo jak my zdały progu 1500 obrotów na minutę, stąd Samochód porusza się jak ryba w wodzie

wstawić tryb jazdysport oczekując jakieś zmiany w stosunku do jego stabilność na zakrętach. prawie niezauważalne. Ponownie umieścić w normalnym trybie i iść w moją stronę. Wyprzedzanie wykonywać okazjonalne przetestować możliwości tego TDI, i zgodnie z oczekiwaniami, nie zawodzi i działa tak jak powinno. Instrukcja skrzynia biegów jest coś, co byłoby uchylenie przy zakupie samochodu tego typu, jest to nagły, ma bardzo długą podróż i przekazuje niewiele. Nie jest to opcja zalecana, zwłaszcza, że ​​DSGto jest naprawdę wspaniałe.

Nadszedł czas dla mojego partnera, zmieniliśmy miejsca i osiedlić się w fotelu pilota, fakt, który daje podstawę do mnie dodatkowo przetestować system Infotainment włączenie naszego Karoq. Jest to systemColumbus, najwyższy poziom, jest to, że ekran wygląda naprawdę dobrze, oprócz posiadające płynność że więcej osób by bieżących wielu telefonach. 

Duży panoramiczny dach zapewnia doskonałą jasność

Dotarliśmy do punktu zbornego, gdzie raz wypełnić żołądek, kiedy wróciłem na tor na ścieżce wybraliśmy zrobić. Wzięliśmy kierować drogą GPS i dotrzeć do plaży, gdzie mogliśmy szybko przedstawiać ten samochód, mieliśmy mało czasu, więc po prostu droga wróciła do zwrotu samochodu, a tym samym zawarcie pierwszego kontaktu z Skoda Karoq.

Następnego dnia zaczęliśmy wcześnie, o 8 rano i byliśmy znowu w kierunku lotniska Palermo do naszego powrotu do Hiszpanii. Na trasie Elementary autostrady jazdy, ale także chcielibyśmy cofnąć dróg. Oraz w celu prawidłowego porównania silnik TDI próbowała dzień wcześniej grał za kierownicą silnika, w którym więcej nadzieje zdeponowanych marki pod względem sprzedaży, 150 KM 1,5 TSI z DSG, całkowicie sprzeczne z pierwszego dnia. 

Wyszliśmy na trasie do Palermo. Pierwszą rzeczą, że pojawiły się w Silnik ten jest radość i energia znacznie przekracza TDI, Ma dobrą prędkość wznoszenia, z jaką ten samochód czuje się naprawdę komfortowo. 

Jego nałożenie estetyczne, zakochują się w wielu

DSG jest najbardziej wskazane przy zakupie tego samochodu. To jest naprawdę wspaniałe, a raz wystawiana na próbę zarówno transmisje, jedyny wniosek, możemy osiągnąć to, że skrzynia manualna zmniejsza się w szybkim tempie. DSG jest wyraźnie lepszy przed jasnego instrukcji rozpadu. 

Bierzemy szosę i mogę wreszcie przetestować ten Karoq na innych drogach. Kontynuować marsz i włóż tryb jazdy ECO, W tym trybie zestaw samochodowy parametry wzmocnienia minimalnego zużycia paliwa i działa. Marsze ulegają skróceniu, automatyczne przekazywanie odbywa się przy niskich obrotach

W ten sposób przenosi napędzania zwany efekt świeca, który raz podniósł nogę z pedału gazu, prędkość pozostaje stabilny przez krótki czas, co pozwala zaoszczędzić sporo paliwa.

System ACT rozłącza 2 z 4 cylindrami, oszczędzając dużo gazu

Silnik ten ma technologia ACT (Aktywna cylinder), który utrzymywania końcówki przepustnicy gazu oraz prowadzenie samochodu ze stałą prędkością, system wyłącza dwa z czterech cylindrów. Poprzez ten mechanizm, marka gwarantuje, że możemy zaoszczędzić nawet do pół litra paliwa na 100 km. Niestety, droga nie jest tak długa i muszę spróbować więcej rzeczy. Trzymam w ten sposób około 20 km i prowadzi do Średnie spożycie 5,9 litra na 100, złe przypadku silnika tego kalibru i na tym poziomie mocy.  

W tym samym odcinku autostrady przetestować skuteczność System Lane Assistant. to To pokazuje nieco nachalna w niektórych zakrętach, ale cierpi z powodu nadmiernej niewygodne. Nawet pozostawiając kierownicę, aby przejść do samodzielnego zrozumienia tego, On prowadzi nas słusznie koleją należytym jeśli mam do konfrontacji skomplikowany krzywe. 

Krzywe Begin, aby zmienić tryb SporT. 1,5 TSI Karoq odpowiedzi z radości, Można nawet zaryzykować twierdzenie, że z tym silnikiem może mamy lekkie uczucie radości jazdy. Sekwencyjna zmiana, używając łopatki za kierownicą reaguje bardzo dobrze. Dotknij i zmiana jest postrzegana szybko, żyje. Jako sugestię po tego rodzaju doświadczeń: Nie należy patrzeć na zużycie samochodu, ponieważ jest to dość wzrosła. 

W Karoq być wyposażone w koła 17 do 19 cali

I przybył do naszego końcu trasy, wyłącz silnik Karoq i przekazał klucze do jednej z osób odpowiedzialnych za Skody. Z dobrym smaku pozostawiam który to był mój towarzysz podróży na kilka godzin.

wniosek

Skoda KaroqTo był jasny i bezpieczny zakład dla czeskiej marki. Pojazd z Zadziwiająca jakość wykończenia i spokojna jazda bardzo dobry, oprócz włączenia tech, wyraźny sukces, ponieważ wiele kupujący lubią być w najnowszą technologię. W Karoq znajdziesz go. 

Marka ma planów sprzedaży, w którym ich duże nadzieje są wprowadzane dla 1,5 TSI silnik 150 KM DSG koła 4 koła oraz wysoka Wyposażenie. Nie możemy zgodzić się z Czechami. 1,5 TSI To jest ten, który mi się podobało W normalnych warunkach jazdy, oprócz bardzo dobrze reaguje na krętych drogach. Skoda zdecydowała się na tym połączeniu, a tu serwer je obsługuje jako bezpieczny zakład. 

Karoq samochód wydawało nam się naprawdę doskonały

Jeśli jesteś zainteresowany stara się Karoq, Marka oferuje zainteresowanym połączenia Karavanaq. Jest to model, który flota obejmie różne ustępstwa w naszym kraju, dając ludziom szansę sprawdzenia samochodu przed jego sprzedaży publicznej. Można zarezerwować Karoq przez karavanaq.es.

Skoda wykonała swoją pracę domową. Okazał świat SUV C-segment, który będzie wyróżniać i na pewno stać się nowym sprzedaży dla marki Czeskiej. Jest to samochód, który z trudem możemy uczynić problemy. zaznaczyć tylko jako poprawiła zakrętów, ale uważamy, że wadę jako takie, po prostu dostosować się do innego typu jazdy, ciszej. i Ateca przednim siedzeniu, nie wygrać, ale nie stracić, możemy zdefiniować je jako oddzielne zamówień oraz dla osób z różnymi rodzajami jazdy. Zarówno dobre są dobre opcje.

Opinie ekspertów

Podobało nam więcej

  • Dobrej jakości materiałów
  • zrelaksowany jazdy
  • Bardzo atrakcyjny design

Podobało nam się najmniej

  • bardzo miękkie poduszki na zakrętach

Uwaga: 8.1