testy samochodów

2017 Opel Mokka X testy, inteligentny bilans

Testowaliśmy nowy Opel Mokka X, jeden z głównych graczy w segmencie crossoverów miejskich. Równowaga we wszystkich aspektach czyni go jednym z najciekawszych modeli w swojej kategorii nie przegap nasz film.

Jeśli nie jest to segment, który jest dynamicznie rozwijającym się w Europie jest rozjazdy miejskich i jeden z największych propagatorów tej kategorii jest Opel Mokka. Niemiecki model został uruchomiony w 2012 roku i od tamtej pory zostały sprzedane więcej niż 600.000 jednostek na całym świecie. Taki był jego sukces, że rośliny GM w Incheon (Korea Południowa) nie mógł sobie poradzić, a od 2014 roku również produkowany w fabryce w Figueruelas (Saragossa), gdzie 160,000 jednostek już lewej.

Po osiągnięciu Ekwador jej życia handlowego, Mokka otrzymał ważną aktualizację mogliśmy zobaczyć pierwszą rękę w ich prezentacji. Korzystać z licznych kosmetycznych zmian na zewnątrz i wewnątrz, że otrzymał więcej sprzętu, a jego zakres został rozszerzony o nowy silnik benzynowy. Zmiany mają nawet swoją nazwę, stając się Opel Mokka X.

uzależnienie wymienić X ujrzymy więcej todocaminos niemieckiego znaku podkreślenia charakteru rozgraniczającej tych modelach Mokka jest pierwszym, aby zwolnić ten wyróżnik. Kolejny na liście będzie przyszłość SUV Opel Opel Grandland Crossland X i X, który przybędzie w przyszłym roku w ramach 7 modeli Opel zaprezentuje w 2017 roku.

X nazwisko podkreśla charakter zwrotnicy modelu niemieckiego

Podniesienie jakości i silna osobowość

Zewnętrznie, nowa Mokka X 2017 różni się od swojego poprzednika szybko. Krata i zderzak posiada nową konstrukcję, która zapewni bardziej wydajny obraz. Również nowe reflektory, które mogą być Doprowadziło z adaptacyjnego oświetlenia drogi (AFL Plus LED), i piloci premierę również technologię LED. Gama kolorów nadwozia została poszerzona o nowe kolory rubinowy i pomarańczowy Amber.

Wewnątrz zmiany są jeszcze bardziej widoczne. Deska rozdzielcza jest zupełnie inna i przedstawia znacznie bardziej nowoczesny, wyrafinowany i elegancki wygląd. Uczucie jest wysoka jakość, najlepsza w segmencie. precyzyjne regulacje, materiały o dobrej dotyku i przyjemny w użyciu elementy sterujące są doceniane.

System multimedialny IntelliLink To należy do ostatniego pokolenia i, oczywiście, obejmuje usługi Opel Onstar 4G i WiFi hotspot. Zajmuje się w ekran dotykowy, który działa dokładnie. Jakość obrazu jest dobra, nawet jeśli słońce świeci bezpośrednio na ekranie widoczne są zbyt wielu odbicia. Stwierdzono również zmienił pulpit, który podkreśla nowy wielofunkcyjny wyświetlacz znacznie więcej prądu i może być w kolorze.

Mokka najjaśniejsza X oferuje inteligentne reflektory adaptacyjne AFL LED plus 30% niż reflektory halogenowe

Restyling z Mokka służył również do poprawy Opel Eye. System ten wykorzystuje przednią kamerę na przedniej szybie, teraz o wyższej rozdzielczości, co pozwala na przełączanie pomiędzy świateł długich i krótkich, służy asystent rozpoznawania znaków drogowych lub aktywny alert zderzenia czołowego.

Nowością są ergonomiczne fotele z AGR (probierz poważnego niemieckiego stowarzyszenia lekarzy i fizjoterapeutów) certyfikacji. Są bardzo wygodne i oferują liczne możliwości regulacji podkreślając rozszerzalnej bazy i elektrycznie regulowane podparcie lędźwi.

Mokka X jest największą grupę o długości 4,27 m. Dzięki temu wnętrze komfort jest godny uwagi, zwłaszcza z przodu. Za dwie osoby dorosłe w górę do 1,85 m wysokości również cieszą się dużo miejsca. Centrum tylny przeznaczony jest do okazjonalnego użytku, ma inną konstrukcję i jest znacznie bardziej kłopotliwe niż na końcach.

Dla jakości wnętrza, crossover Opel jest jednym z najlepszych w segmencie

Mimo swojej wielkości, bagażnik nie jest szczególnie duży o pojemności 356 litrów. Przestrzeń jest bardzo korzystne dla ich regularnych kształtach i podwójne dno jest oferowane, zwiększając objętość ładunkową, jeśli wyjeżdżamy na bok zestawu do nakłuwania i zintegrowany bagażnik rowerowy FlexFix. Podział tylne siedzenie w 60/40 upoważnia rozwinąć zdolność do niezwykłych 1.372 litrów.

Trzy bardzo kompletny gotowy

Opel Mokka X pokazane trzy poziomy wyposażenia dostępne: selektywna Excellence i Color Edition. Od najbardziej podstawowych elementów, takich jak relingi dachowe, przednie światła przeciwmgielne, elektryczne podgrzewane lusterka zewnętrzne, Wielofunkcyjne koło kierownicy pokryte skórą, przednie i tylne szyby, klimatyzacja, radio IntelliLink 4.0 z ekranem dotykowym 7-calowe koła są oferowane 17 stop cala.

Fotografia 1 - Zdjęcia Opel Mokka X 2017Zdjęcie 2 - Zdjęcia Opel Mokka X 2017Zdjęcie 3 - Zdjęcia Opel Mokka X 2017Zdjęcie 4 - Zdjęcia Opel Mokka X 2017

Opel Mokka Zdjęcia X 2017

Mechaniczne zakres nowej niemieckiej zwrotnicy składa się z dwa silniki benzynowe, diesla i LPG mechaniczny. Znaleziono turbo benzynowy 1.4 140 KM, blok ma również wariant, który może być zasilany LPG. nowy silnik benzynowy także 1.4, ale z 156 HP, które jest związane wyłącznie z automatyczną skrzynią biegów, a napęd na wszystkie koła jest dodawany.

Jest wreszcie olej napędowy 1.6 CDTI 136 KM która ma skupić większy wolumen sprzedaży, około 40% całości. Ta wersja diesel Jest to dobry wybór ponieważ ma dużą moc dostarczenia poprawnej wydajności i zużycia paliwa jest treść. Podczas prezentacji uzyskał to zużycie mechaniczne około 5,5 - 6,0 l / 100 km.

Łączność jest jedną z mocnych stron Mokka X

Stanowisko kierowcy jest wysoki i ma dobrą widoczność we wszystkich kierunkach. Ogólnie Mokka jest bardzo przyjemny w prowadzeniu i wykazuje pewność siebie. Zawiesinę wykazuje silne wytarowanych co skutkuje większą zwinność. Odejmuje trochę komfortu, ale nie suchy nawet odbija trochę bardziej pożądane.

Kierunek B-SUV Opla nie jest bardzo komunikatywny, ale ma poziom pomocy udany. Ponadto, sześciobiegową przekładnia jest bardzo precyzyjne i zadowalające. Opcjonalnie istnieje automatyczna skrzynia biegów z konwerterem momentu obrotowego i takiej samej liczby relacji.

Niektóre wersje mogą posłużyć się inteligentny system AWD, co zwiększa wszechstronność modelu niemieckiego. Układ ten przekazuje moc do przedniej osi w normalnych warunkach, ale gdy brak jest przyczepności można rozdzielać parę do 50%, na każdej osi. Mokka X broni terenowych utworów w prostym, ale To nie jest wystarczające do pokonania wielkie przeszkody przez poziomy ani prześwit.

System trakcyjny Mokka X rozkłada siłę pomiędzy przednim i tylnym od 100: 0 do 50:50

Opel Mokka X jest obecnie dostępny w hiszpańskich dealerów od 21,837 euro, ale Opel oferuje liczne rabaty, które zmniejszają szybkość do 19,506 euro. Ponadto, do końca roku jest promocja, która pozwala na wzmocnienie jeden z najlepszych modeli w segmencie do 16,900 euro, co stanowi cena / produkt bardzo ciekawy związek.

Opinie ekspertów

Podobało nam więcej

  • Bardzo kompletne wyposażenie
  • jakość wykończenia
  • przestronność wnętrza

Podobało nam się najmniej

  • Ładowanie przestrzeń coś rację
  • Tylko mechaniczny diesel dostępny
  • Ograniczone możliwości offroad

Uwaga: 7.9