testy samochodów

Test: Nissan Juke R 2,0 600 KM

Testowaliśmy Nissan grającej R 2,0 600 KM. To był ciekawy making kontakt gdzie widzieliśmy co Nissan jest w stanie w dziedzinie SUV. Dajemy wam film z naszego doświadczenia, gdzie można zobaczyć i usłyszeć model.

Na około czwartej po południu dotarliśmy na lotnisko „Megeve Altiport”. Jest to około 1400 metrów, szerokości 18 metrów i o długości 434 m. Obok platformy że trzymane kilka samolotów, Nissan zbudował całą wieś, gdzie mogliśmy zobaczyć całą gamę i mocny Nissan Juke R.

Po wypróbowaniu innych rozjazd marka zorganizowała krótkie przyziemienie ze wzorem, który umożliwił ruch wokół pasa po trasie określonej przez czopków.

W ten sposób mogliśmy przetestować zdolność tej super SUV, zwłaszcza jego przyspieszenie i hamowanie i mniejszy zakres jego zakrętach.

Jest to samochód wyścigowy niż ulicy sportowej

Układ jest logicznie była niewielka. W tym filmie można zobaczyć kilka zewnętrznych i wewnętrznych problemów, gdzie można docenić jego dźwięk, oczywiście przybity do GTR.

Odczucia są największe w środku, wszystko jest bardzo gwałtowna, aby wymusić dostawę, hamowanie, zmiana trajektorii. Nie trudno się kołysze się w organizmie, dzięki jego zawieszenia, foteli i pasów bezpieczeństwa 6 punktowych, poczucie bycia w samochodzie wyścigowym, a nie wysokiej klasy samochodów sportowych.

17 sztuk tego modelu w cenie, która zostanie zbudowana jest nieznany, spróbuj tego modelu lub nawet zobaczyć go na ulicy jest bardzo skomplikowana. W ramach ekskluzywnego świata samochodów sportowych model ten jest wysoko cenione przez jej pierwotnego wniosku i ograniczonej liczby jednostek budowanych.

Więc wewnątrz Nissan Juke R 2.0

Juke R 2.0 Główne cechy

Model ten jest bardziej cywilizowany niż wersji 1.0 staraliśmy się w Madrycie w 2012 roku z powrotem bardziej cywilizowanych lub przystosowanej od poprzedniego prototypu nie pozwala obrócić kierownicę do pełna (opony rozbił się w nadkolami) i montaż silnika i skrzyni biegów są one generować wiele odgłosy mechaniczne. Nie ma problemu, wersja 1.0 była bardziej delikatna, że ​​nie oznacza to, że Juke R 2.0 to udomowione zwierzę.

Teraz wygląda zderzak przedni z włókna węglowego spore wloty powietrza do chłodzenia pomagają zapewnić wloty powietrza znajdujące się na masce. Tylny zderzak jest również nowy, włókno węglowe, a także zawiera nowy dyfuzor dla lepszej aerodynamiki modelu.

Wreszcie, aby zapewnić siłę docisku w tylnej części pojazdu, sportowy Juke R 2,0 mały tylny spoiler. Wszystko wykończone w czarnym matowym Sinister.

Juke silnik pochodzi od 2-0 R Nismo GTR 600 CV

Wnętrze dziedziczy wiele elementów Nissan GT-R prądu, Recaro NISMO 370Z i klatka, które należy pokonać, aby zmieścić.

Silnik homologiczne maksymalnej mocy 600 koni ekstrahowano silnika Nissan GT-R Nismo podwójne silnika turbo 3.8 litra, który wytwarza 652 Nm pomiędzy 3600 a 5600 obrotów blokowania i jest związany z przekładnią automatyczna 6 relations. Na razie cena nie jest znana.