Maserati

Maserati Levante GTS polować we Włoszech podczas sesji testowej

Powrót do połowu nowych GTS Maserati Levante podczas sesji testowej. Tym razem został sfotografowany jednostka przeprowadzenie testu we Włoszech. Ta wersja charakterze czysto sportowym i radykalnej trafić na rynek w 2018 roku, aby sprostać pokroju pojazdów Porsche Cayenne Turbo. Będzie on napędzany za pomocą silnika, który uzyskaniem przybliżonej wyjście 560 KM.

Maserati Levante GTS 2018 - zdjęcia szpiegowskie

Maserati Levante szpiegowskie zdjęcia GTS wykonywania sesję testową drogowego.

więcej niż miesiąc temu opublikowaliśmy pierwsze zdjęcia szpiegowskie Maserati Levante GTS. Trident firma pracuje nad wersją skrajnego charakteru i podejścia czysto sportowym, który pozwala włoskiego SUV do radzenia sobie z takimi modelami jak BMW X5 M i Porsche Cayenne Turbo. Jego rozwój trwa już od jakiegoś czasu, mamy kilka nowych zdjęć.

Tym razem nasi fotografowie szpiegowskie posiada jednostkę testową Levante GTS podczas prowadzenia serię testów we Włoszech. W porównaniu do zdjęć opublikowanych w poprzednim artykule, widzimy znaczącą zmianę w obu przednich i kamuflaż na osadzeniu. Tam również są rozrzucone wokół małych pasków na zewnątrz winylowych z którym, aby ukryć wszelkie odniesienia do SUV Maserati.

Mimo, że model jest dobrze pokryte, możemy powiedzieć, że będzie nosić bardziej agresywny wizerunek Dzięki większymi wlotami powietrza, grill o strukturze plastra miodu błyszczący czarny kolor i nowy lusterka Oprócz konkretnych zderzaki z tyłu widać spoiler na dachu oraz układ wydechowy z czterema wylotami. Inne szczegóły, których nie można pominąć są technologię LED reflektory lub opony, która pozostawi widok kaliber sześć tłoków.

Maserati Levante GTS 2018 - zdjęcia szpiegowskie z powrotem

Wersja GTS Maserati Levante trafi na rynek w 2018 roku.

Przechodząc do części mechanicznych pod maską Levante GTS ten sam silnik, który napędza nową Alfa Romeo Quadrifoglio Stelvio (model, który niedawno rozpoczął marketing w Hiszpanii) zostanie znaleziona. Jest to Twin Turbo V6 2,9 litra które otrzymując przybliżony wyjście 560 KM. zostanie on zmodyfikowany specjalnie na tę okazję przez inżynierów włoskiej firmy.

Wskazana Biturbo będzie wiązało się z automatyczna ZF ośmiobiegowej oraz system AWD Q4. Z tym silnikiem 2018 GTS Maserati Levante będzie w stanie przyspieszyć od 0 do 100 km / hw mniej niż 5 sekund i osiąga maksymalną prędkość będzie wynosić około 280 kilometrów na godzinę.

Kiedy rynek? Uruchomienie wersji GTS z Maserati Levante nastąpi w przyszłym roku 2018. Było wiadomo, kiedy zostanie on przedstawiony, ale musimy uważnie śledzić na piętach marki, ponieważ w tym roku jest tuż za rogiem.

Maserati Levante GTS: marka pracuje już na bardziej radykalną wersją

zdjęcia: S. Baldauf / SB-Medien