aktualności

Nieco ponad 50,000 euro za 707 KM Dodge Charger SRT Hellcat

Są chwile, kiedy Zazdroszczę koroduje, a jednym z nich jest, aby dowiedzieć się, że w Ameryce Dodge Charger SRT Hellcat kosztuje nieco ponad 50.000 euro. Tu, w Hiszpanii, w tej cenie można po prostu cieszyć się premii sedan wyposażony umiarkowanie, natomiast Dodge Charger SRT USA Hellcat przybywa z 707 KM.

Że świat jest źle rozmieszczone. Podczas gdy w Stanach Zjednoczonych można korzystać Charger SRT Hellcat Dodge za jedyne 50.000 euro, Tutaj, na starym kontynencie, można mieć umiarkowanie wyposażony sedan premii, które nigdy nie osiągnie wspaniałość 707 KM ładowarką. Powiedziałem, że zazdrość jest zła.

W tym czasie, a my prezentujemy Charger SRT Hellcat, na świecie najmocniejszy sedan. Nie ma nic, co można porównać do Ta bestia z doładowaniem V8 6.2l. Nic, tylko jego brat prawie bliźniaczy, Challenger Hellcat, który montuje ten sam silnik. Obie stały się zasłużenie w pragnieniu wielu Amerykanów, a nie tylko Amerykanów.

Jeśli już skrzypiące zęby na widok, teraz uczynić go jeszcze bardziej, wiedząc, że jego cena detaliczna w USA to $ 63.995, lub co to jest to samo, aby zmienić, 50,053.69 euro. Jeśli porównamy ceny z ich najbliższymi rywalami w Europie, Audi RS6, w Mercedes E63 AMG i BMW M5, ładowarka jest co najmniej 70.000 euro tańsze. Niesamowite.

Więc myślisz, że moc to nie wszystko, a że cena Hellcat może być mylące, ponieważ nie utożsamia jakość lub cechy. Bo dobrze powiedzieć, że tak jak nie ma nic do zrobienia, ale cechy, ładowarka SRT Hellcat ma nic umniejsza, ponieważ jej technologia jest tak aż do ich niemieckich rywali.

To wstyd, że tutaj nie możemy cieszyć się jednym z tych kamieni. Byłoby miło słyszeć, bo widzę, że to być skomplikowane, ponieważ Dodge twierdzi, że jest w stanie osiągnąć prędkość 328 km / h. Jeśli mówimy o swoim bratem bliźniakiem, Challenger, drugi dzień powiedzieliśmy wam pierwszy wyprodukowany jednostki SRT Hellcat został sprzedany na aukcji za 825,000 euro, odrobinę droższe niż zwykle.