aktualności

Lewis Hamilton wywala jego Pagani Zonda LH na ulicach Monako

To ciekawe, że człowiek wykorzystywane do prowadzenia przy dużych prędkościach, która ulegnie wypadkowi w mieście. To, co stało się Lewis Hamilton, który uległ wypadkowi przy jego Pagani Zonda w Monako.

Lewis Hamilton jest tego rodzaju charakterze publicznym kochasz lub nienawiści. Nie średniej. Mimośród kontrastuje z powagą i odwagi, które znajdują przesłanym do samochodu. Jednak jego umiejętności nie wydały mu cierpieć Pagani Zonda wypadek tylko LH w świecie, ruchliwych ulicach Monako.

Zdjęcie dodane przez @jordan_adamsinsta na swoim profilu Instagram

Widocznie wypadku doszło w jednym z oligarchowie ulicach stolicy Monako. Według komunikować pewne środki, Do wypadku doszło o 3:30 rano w godzinach porannych nie dotyczyć poważnych obrażeń dla żadnej z osób zaangażowanych, ale nie zostało objawione, jak doszło do kolizji.

Jeśli pamiętasz kilka dni temu Lewis Hamilton odwołany niewyjaśnionych jedną z wielu imprez promocyjnych, do których jest zobowiązana umową do wzięcia udziału. Nikt nie znał przyczyny tej nieobecności i wiele wątpliwości, czy pracuje się następnego Grand Prix w Brazylii, więc pilot musiał wyjść i powiedzieć, jakie były problemy, które pojawiły się do niego.

Poprzez swój profil Instagram, Anglicy poinformował, że wypadek, mówimy teraz, i miał chorobę bardzo spokojny w ostatnich dniach. Nic poważnego, a nie przeszkodziło mu w rozpoczęciu podróży do Brazylii, gdzie następny weekend po raz kolejny walczyć o Victoria, choć uwolnieni od presji, aby wygrać mistrzostwa.

Zonda LH jest unikalny w świecie przez wiodących fioletową farbę

Wracając do wypadku. Powiedzieć na pewno, że to, co najbardziej ubolewał biedny Hamilton jest zniszczyć lub przynajmniej zranić, jeden z jego najbardziej ukochanych istot, jego jednorazowe Pagani Zonda LH. Podziw dla tego samochodu jest bardzo wysoka, a nie jest niczym niezwykłym runda ulicach Monako niego, miejsce zamieszkania pilota nawet zrobić okazjonalne szaleństwo, że czyni nas uczestnikami. Wreszcie, kolejny wypadek w jego służbie.