aktualności

zainstalowane są pierwszymi „turbo” ronda w Hiszpanii (z wideo)

Jeśli myślałeś, że ronda nie może poprawić, jesteś bardzo zmieszany. Hiszpania dotrzeć pierwszy "karuzele turbo"Które obiecują zmniejszenie zatorów. Ponieważ wiele osób nie wie krążyć prawidłowo przez ronda, teraz dostać pierwszych jednostek szybkich ronda, które są bardziej efektywne niż starych.

Choć może się to wydawać dziwne, krążenie przez "turbo rondo" to proste

Po wielu latach pracy i ruchu na rondach, wiele osób jeszcze nie rozumieć jako płynący przez nich. Aby uniknąć poważnych problemów obecnych ronda, Hiszpania dotrzeć do pierwszych szybkich rond, lub "karuzele turbo", którzy już kilka lat są stosowane w różnych krajach UE, jak w Holandii.

Ruch jest bardzo podobny do dzisiejszego. Po prostu trzeba wiedzieć dokładnie, gdzie jedziemy, bo raz wewnątrz nie ma możliwości prawnej, aby uniknąć. Dla tych, którzy muszą zjechać pierwszym zjazdem, musi przepływać przez prawym pasie, ciągła linia uniemożliwi tranzytu przez ten pas adentren rondzie. Tylko musi ustąpić tych tranzytem wewnątrz, jak jest obecnie wykonywana.

Czy wiemy, okrągłe karuzele?

Dla tych, którzy chcą podjąć inną drogę inny niż pierwszy, muszą wejść do ronda na lewym pasie. Ten pas wysyła bezpośrednio do wnętrza, gdzie ciągła linia, taka sama jak poprzednio, zapobiega skracanie w podróży przez pasy. Raz się wymaganą moc, a jedynie brać powinny być wyjaśnione, z wyjątkiem pierwszego, nie jest dopuszczalny połów, należy podać pełne koło na niego.

Szacuje się, że w tej nowej konstrukcji można uniknąć osiągając ponad 6000 wypadków rocznie, nie znikoma liczba. Największym problemem z aktualnymi ronda, jest to, że wielu ludzi wyciąć prześledzić, to spowodowanie kolizji z tych krążących w zewnętrznym pasie, jest to bardzo powszechna praktyka i może spowodować nie tylko wypadki, ale duże retencji ruchu.

Jak już powiedzieliśmy, wiele z tych nowych "karuzele turbo" Zostały już wprowadzone w kilku krajach w całej Europie, rzucając wspaniałe rezultaty. Pierwszy z nich wszystkich jest już zainstalowany w Hiszpanii, w miejscowości Grado, Asturia, gdzie środek został zabrany z różnymi opiniami. Problem jest, że w miarę upływu czasu będziemy widzieć więcej, ponieważ ich korzyści są naprawdę dobre.