aktualności

KTM X-Bow GTR pochodzi dach GT4 zamknięty

KTM X-Bow jeszcze dużo więcej do zaoferowania: Oto twój dach zamknięty wersji GT4, przeznaczone do obwodów i opracowany przez Reiter Engineering. KTM X-Bow GTR będzie w sprzedaży od kwietnia, z naciskiem umieszczone na obwodzie konkurencji, w cenie od 139.000 euro.

Od momentu urodzenia powrotem w 2008 roku, KTM X-Bow To nie przeszedł niezauważony przez jego konkretnej filozofii zaoferować najbliższą rzeczą do kart Duży zatwierdzony do drogi. Obwody zawsze czuł się jak ryba w wodzie, ale teraz jest nowa wersja idzie o krok dalej. to KTM X-Bow GTR Został on opracowany specjalnie dla konkurencji, przyjąwszy postać GT4.

Napędzany KTM Sportcar przy Reiter Engineering, KTM X-Bow GTR utrzymuje monocoque węgla dla najbardziej sztywne, bezpieczny i lekki jak możliwej struktury, dodając Zamknięty dach kabiny i -z ciałem w standardzie X-Bow to było prawie nie istnieje i bardziej aerodynamiczny design, wykonany przez austriackiego studium KISKA.

KTM X-Bow GTR zakończyła wersji GT istniejącego, uruchomiony w 2013 roku, który zawierał przedniej szyby i bocznych szyb, dzięki czemu jest bardziej użyteczną formę na dzień i nie potrzebuje zasadniczej formy za pomocą kadłub do jazdy.

KTM spodziewa się swojego nowego samochodu sportowego z teaser

GTR jednak być ukierunkowane wyłącznie do obwodów zatwierdzeniu w kategorii FIA GT4 i zespołów i prywatnych pilotów i mogą nabyć cena od 139.000 euro (Bez podatków i innych przedmiotów). Pierwsze jednostki KTM X-Bow GTR będą dostarczane od miesiąca kwietnia 2015.