aktualności

Black Friday 2015: samochody oferowane w tym tygodniu

Pewien, że wszyscy wiedzą, że o Black Friday lub co jest tym samym, Black Friday 2015. W tych dniach tysiące produktów będą miały wspaniałe oferty i samochodów, jak również trend przychodzi do salonu.

Black Friday 2015 jest tutaj, a niektórzy dealerzy potrwa do końca miesiąca

Pewno słyszałeś w radiu lub w telewizji, że zbliża się Black Friday 2015. Ta moda handlowy importowane ze Stanów Zjednoczonych wprowadził kilka lat z wielkim powodzeniem w naszym kraju. Wiele produktów na nieodpartym cenach, i samochody, jak wielu

W odróżnieniu od tradycyjnych produktów, Większość sprzedawców nie wdrożony tylko jeden dzień sprzedaży, ale przez cały tydzień, niektóre nawet więcej. Od poniedziałku 23 do piątku 27 dealerów w całym kraju oferują zniżki produkty soczyste, większość z nich w magazynie.

SEAT był jednym z wielkich prekursorów tej strategii handlu w 2013 roku wstąpiła niemal wszystkich marek. Jeśli spojrzymy wstecz musimy przyznać, że jest całkiem udany, gdyż w ubiegłym roku, tylko w tygodniowego czarny piątek, ponad 11.000 pojazdów sprzedanych. Imponujące.

Ford zmieniła czarny na niebiesko. Ponieważ są one tego warte

Wskazówki dla Black Friday 2015

Dystrybutorzy oczekiwać, że będzie bardziej opłacalne w tym roku. Zniżki będą powszechne, ale należy uważać, co kupić i jak je kupić. Wiele z tych ofert będzie przedmiotem finansowania, więc należy spojrzeć na drobnym drukiem i dowiedzieć się, jak postępować z płatnościami, które są podatki, stopy procentowe i wszystko związane z wypłatą.

Nie to samo kupić koszulę, że samochód, ten ostatni nie mogą być zwrócone, więc trzeba bardzo dobrze, co zostało zakupione wyglądać. Zalecamy rundę przez dealerów. Kampania czarny piątek 2015 nie jest powszechna. Dystrybutorzy, którzy zdecydują się przyłączyć, czy nie, więc nie będzie zmiany cen między nimi.

Będąc pod koniec roku, kupcy stoją czas stresu i regulacji. Każdego roku muszą spełniać kwotę sprzedaży, więc jeśli sprzedawca już pokryte do kwoty lub jest blisko do pokrycia, rysować różne oferty na kolejny pobyt będzie nadal sprzedawać więcej jednostek. Ważne jest, aby nie wyglądać potem odkryć, że możemy uratować kilka euro kilka kilometrów.

Tysiące samochodów będą sprzedawane w tych dniach. Musimy uważać, aby nie spieszyć

Oczywiście ważne jest, aby nie dać nam na przejażdżkę. Udać się do salonu i karani wykonanej pracy domowej. Wiesz co chcesz kupić, jest to poważny wydatek, a decyzja nie może być podjęta pochopnie. Zwłaszcza testy samochodów, "Catullus", Zobacz co Ci się podoba, a co nie, zadać jakiekolwiek wątpliwości.

Muszę powiedzieć, że w Hiszpanii są ciekawe oferty, ale to nic w porównaniu do Stanów Zjednoczonych, członek-założyciel Black Friday. Po drugiej stronie stawu zwariować z tego dnia, podczas gdy dwa lata temu Houston samochody dealerskiej przyszedł do oferty jednego dolara! Można sobie wyobrazić kolejki, które miały stać się jeden z nich.

To powiedziawszy, Jeśli kupujesz samochód korzystając z Black Friday 2015 uprzedzony, Mamy już dał ci kilka wskazówek przy zakupie nowego samochodu. Bo jak to się mówi, jak tanie mogą zakończyć się kosztowne. Pod koniec dnia, jak już wcześniej powiedziałem, że zbliża się koniec roku, więc nie będzie wiele więcej "czarny piątek",