aktualności

Frankfurt Motor Show 2015 Bugatti Vision Gran Turismo, w pełnej skali i Frankfurt

Bugatti jest bardzo szczególności, czy inaczej od reszty, a jednocześnie wielu producentów samochodów na projektowanie gier w formacie cyfrowym, francuska marka jest w stanie doprowadzić ich do rzeczywistości, przynajmniej modelu, jak to Bugatti Vision Gran Turismo.

Wiemy, że wszyscy czekamy na spotkanie z nową Bugatti stworzenie my. Oczekiwania i ma nadzieję, że wzór znacznie przewyższają wszystko można sobie wyobrazić. Choć nadal szerzyć potwierdzone z co przeciętny plotek Chiron, francuska marka daje nam przekąskę w formie wirtualnej, lub oba, ponieważ Bugatti Vision Gran Turismo uczyni wygląd na wielkość Frankfurt Motor Show 2015 i rzeczywistej.

Porzuć strach estte Bugatti spojrzeć na jego twarz. niesamowite

Nie jest niczym niezwykłym, aby zobaczyć spektakularne kreacje marek gier wideo. Długo Gran Turismo to gra, która przyciąga więcej specjalnych preparatów dla siebie. Widzieliśmy wiele, ale żaden z nich nie przekroczył ekran lub formatu cyfrowego, oprócz Bugatti będzie rzeczywistość, przynajmniej modelu.

jego projektanci twierdzą, że zostały zainspirowane wyścigowe modele marki w latach 20. i 30. XX wieku, głównie w Bugatti Type 57 zbiornika i jego zwycięstw w 24-godzinnym wyścigu Le Mans w 1937 i 1939 roku, ale posunięta do skrajności i bardziej nowoczesnej koncepcji kursu. W rezultacie, nie jest w stanie zaprzeczyć, jest tak piękne, jak spektakularne.

Jeśli uderzające jest z zewnątrz, nie mniej resultón jest w środku. Przeznaczone obwody, obwody wirtualne obwodów, ale po wszystkim wyświetlacze wyścigi kokpicie Bugatti Vision Gran Turismo. Wyścigowe fotele, kierownica wyścigowa kierownica, przyciski rasy ... wszystko zaprojektowane i stworzone tak, że nawet z konsoli w ręku mamy poczucie bycia w zawodach sportowych i hodowane.

Teraz, pomijając dziedzinie gier wideo, a wracając do tematu Chiron. Bugatti przyszłość istota i to zaobserwowano na więcej niż jeden raz. W wielu z nich zawartość kamuflażu uniemożliwił nam, aby zobaczyć ostateczną aspekt to jednak nie było okazji, w których mogłem zobaczyć część jej sylwetki.

Zagas zarówno wydawał niesamowite. Oni chcą nam powiedzieć projektanci coś Bugatti?

Jeśli spojrzymy uważnie widzimy plecy przygotowania il Gran Turismo jest bardzo podobny, ale daleko do tyłu urządzenia niewoli. Oczywiście Vision Gran Turismo nie będzie Chiron, ale jeśli obu elementów akcji. Co ty o tym sądzisz?