aktualności

Festiwal samochodów, nowy, wyścigowy, classic, starym i znaki snu nazywa Goodwood

Jak co roku w ten weekend jest obchodzone w Wielkiej Brytanii Goodwood Festival of Speed, spotkania skupiającego najlepsze, najszybsze, najdroższe, najbardziej klasycznych i najbardziej spektakularne samochody na świecie.

On już zaczął się Festiwal Goodwood, po kilku dniach prędkości, urody, korbowody, tłoki i zrzesza najlepsze globalne silnik na świecie, przebacz frazę i nadmiarowość, ponieważ mogę znaleźć żadnych innych słów, aby opisać takie piękno.

unmissable powołanie dla entuzjastów samochodowych, którzy podróżują ze wszystkich zakątków świata, w tym roku jest dostarczany razem z nowymi funkcjami, imprez i prezentacji, a także klasycznych samochodów, które olśniewają uczestnikom za ich stan i że żyje kartach historii silnik.

I cel klasyki, jedna z czołowych graczy na tegorocznym Festiwalu Szybkości jest Alfa Romeo, marka świętuje dwieście lat życia i dlatego zajmuje poczesne miejsce w przedniej części muzeum, w którym więcej niż 50 modeli sprowadzono z Muzeum Dom w Mediolanie, niektóre z nich nigdy nie widział poza Włochami będą eksponowane.

Innym trzeba zobaczyć atrakcji tego festiwalu jest samochód wyścigowy, przebaczenie, super samochody w tym roku uczestników z hierarchii nowa Ferrari 458, Aston Martin One-77 i McLaren MP4-12C Jest również stosowany w spotkaniu, które zostanie przedstawione na całym świecie.

Ale nie wszystkie samochody zabytkowe i super samochody w Goodwood, a także marki samochodowe umieścić zachwyci gości ich najbardziej zaawansowane technologicznie, a proponowane przyszłe projekty.

W tym roku Citroen Revolte są obecne, Opel Ampera i elektryczny bestia domu z czterema pierścieniami, Audi R8 e-Tron można również zobaczyć w akcji.

A dla miłośników samochody wyścigowe wzór 1 Jest obecny w chwale z klasycznych modeli wczesnych porach roku, zwierząt i topniejącym asfalcie w tym sezonie, przez Zespoły Red Bull, McLaren i Ferrari.

 I ta wiadomość powie Goodwood Festival of Speed, moment Zostawiam was z obrazów, które dla tych, którzy kochają samochody jakby stawiamy przed naszymi oczami wybór z najlepszych króliczkami Playboya.

Lubisz galerii