aktualności

Replika KITT ‘Knight Rider’, należącej do David Hasselhoff, aukcji

Seria „Knight Rider”, znany jako „Knight Rider” w Hiszpanii, miał jak wielki bohater do KITT, że specjalne i głęboko zmodyfikowany Pontiac Firebird Trans-Am. Teraz dość dokładna replika KITT, że należał do David Hasselhoff się na aukcji i oczekuje się, że cena osiągnie $ 50,000.

KITT, Pontiac Firebird Trans Am trzecia generacja jest cały pełny osiemdziesiątych ikona. Gwiazda serialu „Knight Rider”, nazwany 'Knight Rider' w Hiszpanii, na pewno, że jeśli urodziłeś się lub wzrosła w latach osiemdziesiątych jest w twoich wspomnieniach. Teraz interesująca replika KITT na aukcji przez Juliena Live.

to Pontiac Trans Am To nie był używany w samej serii lub miał jakiś związek z tym, ale to jest dość dokładna replika zbudowana przez Jennifer Catano, który później dał pojazd David Hasselhoff, aktor, który grał Michaela Knighta w serialu, jak podano w dokumentacji.

Ta odpowiedź nie brakuje w pełni cyfrowy wnętrze, obraz i podobieństwo oryginalnego KITT, przez mnogość przycisków zasilania tajne bronie knight Rider, Jego charakterystyczną kierownica lub wyświetlacz cyfrowy, który oferuje ponad 4000 dźwięków z samej serii, więc samochód nie mówi, ale prawie. Ma ona także otwieranie drzwi zawiesiny nożycowy z regulacją wysokości lub czerwonego światła lampy w nosie.

Jego silnik jest źródłem, 5,0-litrowy silnik V8 bez większych modyfikacji. Mimo, że replika nie jest idealny ze względu na szczegóły, takie jak otwarcie drzwi lub miejsc, które mają niewiele wspólnego z oryginalnym KITT, bez wątpienia jest bardzo dobrze wykonany. Samochód jest w Muzeum ikony stylu w Irlandii i bid, a obecnie idzie do $ 16000, Szacuje się, że będzie sprzedawać w cenie między 30.000 i 50.000 dolarów.