aktualności

Więc wewnątrz nowego Citroëna DS5

Oferujemy obrazy wewnątrz nowej produkcji Citroen DS5, który jest nieco prostsze niż odsłonięty w Szanghaju, ponieważ zastąpiły wytrzymałe plastikowe powierzchnie skóry, chociaż jakość jest nadal bardzo dobre.

Citroen DS5 został już przedstawiony w społeczeństwie w minionym Sali Szanghaju, a zarówno jego nadwozia i wnętrza nie pozostawia nikogo obojętnym. Na zewnątrz w szczególności jego koncepcja, choć widzieliśmy czegoś podobnego Peugeot 3008 (czyli mieszanka jednobryłowych i przez całą drogę), a jego wnętrze było naprawdę imponujący wyświetlacz drobnych materiałów i nowoczesnej i innej konstrukcji, Rodzaj kabiny samolot.

Jak mówi przysłowie tak sławny, "nie jest złoto, co się świeci" i tutaj można zobaczyć zdjęcia z wnętrza, co będzie produkcja Citroën DS5, w którym widzimy, że powierzchnie pokryte (biała perła wersja Shanghai) skóra obszyta kontrastowymi szwami, stały powierzchnie plastikowe szorstki tekstura, jak drewno prowadzi do materiału, który symuluje aluminium są zarezerwowane dla oprzyrządowania kierownicy i dźwigni zmiany biegów ze skóry kaptur naktuz. Mimo to, panele drzwi oraz fotele są odziani w sobie bardzo uderzające i piękną skórę, chociaż wersja z obrazów będzie jednym z najbardziej kompletnych głowic.

Chociaż wynik nie jest tak spektakularny jak w wersji White Pearl prezentowane na Shanghai Motor Show, nadal ma bardzo dobrą jakość wykończenia, zarówno ustawienia i wzrok. Ponadto, elementy Denon takich jak głośniki stereo i HUD informacji systemowych projekcja na szybie pozostanie.

DS5 ukaże się jeszcze w tym roku z mechanicznym 1.6 THP 156 i 200 KM; 2,0 HDI HP 112 i 163; i HYbrid4 200 KM (63 KM elektrycznego napędowego +37)

Więc wewnątrz nowego Citroëna DS5

Pearl White wersja Hall Szanghaj:

Więc wewnątrz nowego Citroëna DS5