aktualności

Lincoln MKC 2018: zmiana w drodze do premii kompaktowy SUV

  • aktualizacja, która przygotowuje nowy Lincoln MKC jeszcze, kompaktowy SUV, który dzieli platformę z Ucieczka Ford odkryte.
  • Zostanie ona zaprezentowana pod koniec tego roku lub na początku 2018 roku, o ewolucji projektowania obecnego modelu, zawierające nowe funkcje marki.

MKC ma zamiar otrzymać aktualizację.

Są to pierwsze zdjęcia z aktualizacji, która przygotowuje Lincoln MKC. Ta nowa wersja Powinna dotrzeć jeszcze w tym roku lub najpóźniej na początku roku 2018. Będzie to niewielki ewolucja obecnego modelu, który również będzie również zawierać niewielką estetyczny liftingu w celu dostosowania go ostatnie charakterystyczne cechy marki.

Aktualizacja będzie znaczna pod względem sekcji technologicznych i estetycznych, ponieważ model przejdą ewolucję lub poprawy w tych aspektach. Jednak technicznie, nie spodziewać się znacznych zmian poziomu zaspokojenia lub mechaniczny lub samą ramę.

Obecny Lincoln MKC to pierwszy model generacji i został odsłonięty w Los Angeles 2013, począwszy od jego komercjalizacji w czerwcu 2014, więc Teraz służy zaledwie trzech lat na rynku. I chociaż model jest nadal utrzymując cool Lincoln zaktualizuje model dodając nie tylko najnowsze technologie dostępne w grupie Ford ale wdrażanie nowych funkcji, które mają już modele jak MKZ lub kontynentalnym. Więc znaleźć zmiany w kratkę, zderzaki i reflektory, przedni i tylny.

Maskując się daje nam wskazówki co do miejsca, gdzie zmiany będą koncentrować.

Na podstawie Ucieczka Ford, MKC ma Globalna platforma Ford C i szereg mechanicznych składa się z dwóch silników 4 cylindra. Są 2,0 litra Ecoboost 240 KM 2,3 Ecoboost 285 KM, w obu przypadkach, istnieje tylko jeden wolny transmisji, automatyczną skrzynią biegów, która zawiera sześć przycisków stosunki zamiast dźwigni lub zwykłego napędu, i które znajdują się w konsola środkowa.

MKC aktualizowane nadal będą miały takie same mechaniczne, ale bardziej prawdopodobne, niż obecne 6-biegowa skrzynia otrzymuje Nowy automatycznej skrzyni biegów 9 Stosunki Ford opracował wspólnie z General Motors. Wewnętrznie, mamy nadzieję spotkać się najnowsza ewolucja systemu infotainment SYNC już dostępne w najnowszych modelach Błękitny Owal.

Możliwe terminy prezentacji daty MKC byłoby w Sali Los Angeles 2017 lub już w Sali Detroit 2018, w obu przypadkach, zaczną marketing kilka miesięcy później, Model 2018.

zdjęcia: Automedia