aktualności

Pierwszy „General Lee” na aukcji

pierwszy "General Lee"1969 Dodge Charger, który pojawił się w odcinku pilotażowym serialu "Sheriff Chiflado" na aukcji. znany jako "zobacz 1"Po jego debiut telewizyjny spędził 23 lat w rupieciarni, by w końcu zostać uratowany w 2001. Obecnie jest doskonale odrestaurowany.

Jednym z największych wschodzących ikon motoryzacji jest świat telewizji "General Lee", pomarańczowy Dodge Charger 1969, który opisuje kilka spektakularnych skoków w amerykańskim serialu"Sheriff Chiflado" ("The Dukes of Hazzard" w oryginalnym tytule). teraz, pierwsze urządzenie wykorzystano w serii będą licytowane w Arizonie.

Historia ładowarka nazywa "zobacz 1" sięga 1978 roku, w którym po raz pierwszy pojawił się w kilku sekwencjach odcinek pilotażowy z serii, który dał życie braci Duke. Niestety, w jego pierwszym i jedynym skok został poważnie uszkodzony po osiągnięciu prawie 5 metrów wysokości i 25 długości ponad radiowozu szeryfa Rosco Coltrane'a.

ta ładowarka Została porzucona w złom złomowisku w stanie Georgia, aż do 2001. 23 lat później został uratowany i przeszedł przez kilku właścicieli, aż w 2006 roku pojawił się w miejscu publicznym całkowicie odnowiony.

Prestiżowy dom aukcyjny Barrett-Jackson oczekuje kultowego modelu osiąga dużą sumę, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że Replika tego modelu został sprzedany za $ +450.000 (350.000 euro) w 2008 roku.

zobacz 1