aktualności

Sąd Najwyższy ogłosił nielegalnej grzywien non-stop i zgłosić sprawcy

Sąd Najwyższy stwierdził nieważność przepisów Madryt, założona w 2010 roku, który pozwala środki miejskie grzywien kierowców bez ich zatrzymywania. AEA, European Automobile Associates, potępił tę zmianę prawa. Teraz prawie cztery lata po tym jak Sąd Najwyższy orzekł, deklarując nielegalne.

W 2010 Regulaminie, które pozwoliły Madryt straży miejskiej do karania kierowców bez konieczności informowania weszła w życie. To spowodowało wiele skarg od kierowców i stowarzyszeń. AEA, potępił tę zmianę prawa, a teraz Sąd Najwyższy dał powód, deklarując bezprawność takiego środka.

Poprawka nr 58 Artykuł 99 dozwolony funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Madrycie Mogliby wydać grzywny bez konieczności powiadamiania gdyby były regulowania ruchu lub bez środków do ścigania sprawcy.

Ale teraz, po latach sporów AEA, European Automobile Associates, To zapewniło, że Sąd Najwyższy odrzucił takie przepisy stwierdzające nielegalne jest dopuszczalna tylko wtedy, gdy zatrzymanie pojazdu może spowodować zagrożenie dla ruchu. Zapewnia również, że zgłoszenie w ustawie jest gwarancją zarówno dla administracji i dla pozwanego.

Od teraz agenci powinni aresztować sprawcę, pod warunkiem, że warunki i bezpieczeństwo ruchu zezwolenia. Niezastosowanie się do przeprowadzenia tej czynności musi wykonać tekst regulacyjnego wskazujący bardzo precyzyjnie, brak podjęcia takiego działania.

AEA deklaruje zgodność z wyroku Sądu Najwyższego, ponieważ od samego początku uznał, że środek był nieproporcjonalny i całkowicie nielegalne. Szacują oni, że około 80% skarg czynników lokalnych, Od czasu wejścia w życie przepisów, zostały one wykonane nielegalnie.

stowarzyszenie poprosił również w najbliższych dniach burmistrz Madrytu, Ana Botella, Przegląd i anulowanie ponad 600.000 skarg, łącznie z tymi, którzy są w Agencji Podatkowej. Operacja ta powinna zawierać zwrot pieniężnej grzywny oraz zwrot utraconych punktów.

Jest również zachęcać jakikolwiek wpływ takie zasady mają zastosowanie do jego usunięcia i zwrotu oraz cennych punktów. Wszystkie te przestępców, którzy zostali zgłaszane między 17 grudnia 2010 i 8 czerwca br może zwrócić się do przeglądu i późniejsze uchylenie grzywny.

Jednak pomimo wyrażając radość z wyroku Trybunału, AEA nie ukrywa swojego rozczarowania, od ostatniej reformy ustawy o ruchu drogowym, masz już, zawiera artykuł, który pokrywa się dokładnie z niedawno zakazana Miejskiego zarządzeniem Madrycie.