aktualności

Audi ma rywala w segmencie vanów

marki premium nie są podane do podejmowania najbardziej znane ze wszystkich jednostek, vanów. Jednak pierwszy Mercedes i BMW uruchomiły później ten segment, zbierając dobre wielkości sprzedaży. Ale Audi jest zdecydowany zrobić, i będzie kontynuować swoją obecną strategię.

Marka jest w 2 milionów sprzedanych sztuk rocznie. To cel sprzedaży że Audi ma na myśli, i zmusić go pragnie mieć zasięg 60 różnych modeli do roku 2020. Biorąc pod uwagę, strategia ta kwestia jest jasna: Czy którykolwiek z tych 60 modeli będzie minivan? Jeśli sprawa jest jasna, nie mniej forsowny jest odpowiedź Audi: nie.

A2 przyczyną wielu dramatów w marki Audi nie chce słyszeć o MPVS

Nie w tej chwili. Niemiecka marka jest bardzo zadowolony ze swojej floty, a To nie widzi potrzeby, aby uruchomić produkcję minivana, o dowolnej wielkości. Ale w latach oni uważają się wzmocnić swoją gamę SUV, dzięki czemu nawet jeden mały, miejski, Q1, których oczekuje się jego pierwszy oficjalny występ w przyszłym roku.

Strategia ta różni się znacznie od odrywając dwóch głównych rywali, Mercedes i BMW. Pierwsze i bierze roku zakłady segmentu rodziny, pamiętaj klasy A lub klasy B, po sprzedaży dzisiaj. BMW ze swojej strony niedawno wylądował w segmencie, ale ma bardzo atrakcyjną propozycją z serii 2 Aktywni Tourer i Wielkiej Aktywny Tourer.

Niechęć do podejmowania Audi minivan może być uwarunkowane częściowo przez awarii zebranych w przeszłości. A2 był jedynym czelność Audi w tej dziedzinie, a prawda jest taka, że ​​obecnie bardzo poobijany doświadczenie. Było to innowacyjna koncepcja w czasie, prawdopodobnie będąc dzisiaj A2 byłby otrzymał mieszane recenzje i opinie.

Kompakty, sedany i SUV przeważnie pozostają zakłady Audi

Największym problemem było to ciało, z aluminium. Co dzisiaj uważamy za normalne i powszechne, że coś innowacyjnego w 2000 roku, kiedy został wydany na A2. Produkcja i problemy spowodowane przez użycie takiego materiału były ból głowy, a ostatecznie wpływ na ostateczną cenę, a ostatecznie niskie obroty. W ciągu 5 lat samochód zniknął.

Oczywiście precedensy nie są dobre, ale nie możemy obwiniać pojedynczą awarię błędem zobaczyć inny nośnik ludzie z czterema pierścieniami. Jasne i proste jest to, że Audi czerpania takie dobre dane z bieżącego zakresu że menedżerowie nie widzą potrzeby retuszowania, a jeśli nie będą one subtelnie.