aktualności

10 najlepszych samochodów od 2015 do 2016 roku, zgodnie z Jeremy Clarkson

Prezenter i dziennikarz Jeremy Clarkson dokonał listę samochodów, które najbardziej wolałby-i sprawdzonych w ostatnich miesiącach. Uważa on, że samochód powinien celować w coś, cokolwiek, więc nie jest to urządzenie transportu. Wiemy, że wybór.

Kiedy silnik reporter pracował przez wiele lat jako Jeremy Clarkson, będzie to w końcu jest rutyna i nic nie przychodzi zaskoczyć lub podniecać. Ale kiedy wydaje się, że jeden został już przetestowany i wyczuwać wszystko, że samochód połowy oka jest przynajmniej pochwały. Są to samochody z czymś specjalnym, powodując potok wrażeń i odróżnia je od innych.

Dlatego wybrał ich Clarkson 10 ulubione samochody aktualnie w sprzedaży, wśród których możemy znaleźć kilka modeli sportowe, ale również modele pozornie przyziemne. Clarkson wpływa na jego kolumnę, która nie tylko kwestia, jakie składniki są używane, ale jak je połączyć. Liczy się wynik. Chociaż lista jest zróżnicowane, obfite modeli europejskich, nie tylko azjatyckich i amerykańskich. Co ciekawe, żaden produkowany jest w Wielkiej Brytanii.

Pierwsza lista jest Mazda MX-5, która następuje rodowód 25 lat będących najlepsze na świecie roadster sprzedaży. Wersja testowana jest najmocniejszym, 160 KM. zabawa jazdy w porównaniu do gry Twister ze Scarlett Johansson i Cameron Díaz, wszyscy nadzy. Mówi, MX-5 jest najlepsza w sadze, który jest entuzjastyczny i żywy, i to, co przekazuje jego sterownik.

Jeremy Clarkson opowiada o MX-5 w takich samych warunkach, jak ich inżynierowie chcieli go mieć, samochód cieszyć jazdy dobrze nad drugą, i dodaje, że jest to lekarstwo na depresję, a to nie jest możliwe kierowanie podczas fagot. Wartości swoją prostotę, przystępne ceny, łatwość obsługi i doznania jazdy. Trudno sprzeciwiać.

Alfa Romeo 4C Coupe Clarkson mówi się, że ogólnym marka samochodu, który najbardziej podekscytowany szczeniak kwalifikuje się jako Ferrari, ale potrzebuje trochę treningu. To odnosi się do pozostałej Szczegóły Comfort w tym sporcie, które są widoczność, syk powietrza i hałasu. Po długiej podróży, to nie jest takie przyjemne doświadczenie.

Jednak Clarkson mówi ten samochód "straszny" że ma duszę i człowieczeństwo, co nie jest po prostu maszyną. Oznacza to, że wybaczysz swoje wady, ponieważ nadrabia w innych dziedzinach, jak to się dzieje z osobą. Jego 240 KM w połowie silnik i napęd na tylne koła są receptą na uczucie co napędową supercar, ale o wiele mniej pieniędzy, ale pozostaje daleko z kieszeni zwykłego śmiertelnika kwoty.

Znacznie lepiej opinia ma Mercedes-AMG GT S, który kwalifikuje się jako Mustang Mercedes. Czuje surowy i buntowniczy i podkreśla wymiary okapu. Poprzez swój zwykły hiperboli, uważał za tak długie, że gdy zaparkowaliśmy, to zajmie 20 minut, aby dotrzeć, który daje poczucie jazdy supertankowiec, który jest tak szeroki, że może mieć lądowisko zbudowany.

4.0 V8 Biturbo silnik 500 KM nie jest tak imponująca priorytet -a porównaniu do 6,2 wolnossący V8 AMG SLS, ale lubi cała więcej. To kosztuje dużo mniej pieniędzy, mimo utraty drzwi skrzydłowe, ale to Mercedes sprawia, że ​​można zapomnieć, co zrobiłeś lat temu w tej marki. Wszystko na rynku, w tej lidze będzie jednym z pierwszych wyborów. Nie jest źle być pierwsza generacja niemieckich pełnej krwi.

Ford Focus RS należy przypomnieć, że legendarny Escort RS Cosworth, która doprowadziła 26 lat temu, był bohaterem klasy robotniczej (jego skromnych początków). Focus RS jest dla niego jak Nissan GT-R w pół ceny, samochód 350 koni mechanicznych jest w stanie upokorzyć znacznie droższe i luksusowe samochody, jeszcze bardziej wydajne. Uważane za najbardziej wyjątkowy Ford zrobił w ćwierć wieku.

Jego napęd na wszystkie koła, mówi się, że najbardziej zaawansowane, że nigdy nie został zmontowany, niezależnie od modelu i ile to kosztuje. Z pewnością odnosi się do trybu drifting, który umożliwia terminowe mieć zachowanie napędu na tylne koła szalona, ​​jak dobre mięśnia amerykańskiej. A wszystko to za bardzo rozsądną cenę, 31.000 funtów w swoim kraju.

Bez wychodzenia Forda, nie mogło zabraknąć Mustang GT 5,0 V8. Samochód pony do 4000 funtów więcej niż Focus RS, można wreszcie kupić RHD (co nazywa po prawej stronie), ponieważ został zaprojektowany jako globalnego samochodu. On nie stracił swój amerykański charakter, mówi, że podburza spalić koła constanemtente, oraz do podjęcia wszelkich krzywe z prawym tylnym krzyża.

Bardzo za tym Mustang cenie mniej niż to, co przyszło zapłacić za Volkswagen Golf GTI, ale nadal jest bardzo ciężki. Jego werdykt jest "czas wierzyć w mit", Samochód mięśni przejawia się jako takie w pierwszych metrów. Pamiętasz, co Bullit i przesyłane Mustang Boss? Dla niego jest nie mniej niż oferują amerykańskie V8.

Jest ona wyrażana w różnych warunkach dla silnika 2.0 turbodiesel Volvo XC90 z 220 KM, D5. To nie jest samochód, który przyciąga więcej uwagi, ale jest pełen szczegółów, które sprawiają, że proste, intuicyjne jazdy, a przede wszystkim wygodne. Aby móc się zrelaksować jazdy, ale mieć pewność, że urządzenie jest w toku szwedzki kierowca.

Podkreśla jego jakość jazdy, silnik diesel jest o wiele lepiej izolowane niż w pierwszym pokoleniu, prostota deski rozdzielczej (ekran dotykowy skupia większość funkcji) lub jak miło jest siedzieć na swoich miejscach. Czy samochód bezpieczeństwa i Sven Thor -are jego słowa z asystenta wykrywania zmęczenia.

Bardziej ciekawy jest Twój werdykt na silniku Opel Zafira Tourer 1.6 CDTI o mocy 136 KM. Trudno Clarkson jest jak silnik wysokoprężny, ale mówi bardzo z niego. W rzeczywistości, mówi, że podczas wizyty Bono (U2 wokalista) we Francji, był zaskoczony, aby zobaczyć, jak gwiazda przeniesione na diesla Zafiry.

Bez zastanowienia, dał mu pięć gwiazdek, maksymalna. On nie mówi nic czuć, gdy dzieje się po nierównym podłożu do podwozia FlexRide Odniósł się z ciągłym monitorowaniem amortiguación- i to jest najbardziej wygodny samochód na świecie. Tak, nawet więcej niż Rolls-Royce Phantom. Twoim zdaniem, jest to samochód, który stawia kolejne remonty transmitować nierówną powierzchnię wewnątrz. Remata swoją opinię pamiętać, że jest to dobry Vauxhall, brytyjska marka General Motors (Opel nie jest sprzedawany w Wielkiej Brytanii).

Pepinazos powrotem do BMW M2 coupe. Nie mówi o tym jak najszybciej M, ale on mówi, że jest zarówno szybki krzywe i proste, i robi to całkiem przyjemne. On zmienił zdanie na temat V8 M3 (E92) i pierwszym M5. Jest to teraz jego ulubionym BMW M.

Jego 370 KM silnik mówi, że nic się w moment, co oznacza, że ​​masz w lewo, a może być tak szybka jak GT znacznie droższych marek. Teraz jest najbardziej dostępnym BMW M, eliminując istnienie M135i lub M235i. Z zewnątrz nie jest najbardziej uderzające świata, ale by go prowadzić, jest jak statek kosmiczny.

"diabelnie dobry"To, co myślisz o Ferrari 488 GTB, który ma ponad 660 KM 3.9 V8 wyodrębnione z łączenia cięcia 8000-nieparzyste okrążeń z biturbada władzy. Delicida co najmniej 100 km / h w ciągu 3 sekund płaskich. Kwalifikuje się jako idealne urządzenia napędowego (z braku lepszego słowa), ale nie pięć gwiazdek.

Nie krytykuje 488 GTB za posiadanie turbo, pamiętając, że F40 miał turbo, a kiedy Gilles Villeneuve startował z Scuderia, miał również z turbodoładowaniem. Brzmi jak Ferrari, to brzmi dobrze, nie odróżnia złe działania turbosprężarki, kierowca nie widzi, jak on odbiera powietrza dolotowego. Zachwyt do kierowania, które mogą zachowywać się jak kotka lub rasowych. To jego najlepszym osiągnięciem, rasowy, które mogą być prowadzone z absolutnej uległości.

Wreszcie zamknąć listę Lamborghini Aventador. Nie jest to najlepszy supersamochód na sprzedaż, jego silnik stał obsolete'm porównaniu do dinozaurów i są modele hybrydowe, które przewyższają nie tak ciężkie. Ale Aventador ma silnik 6.5 V12 atmosferyczne, a te trzy rzeczy na raz jest zbyt duża, mówimy o potenca 700 KM napęd na wszystkie koła. Jest to najszybszy z listy.

Mimo że hamulce nie są w stanie zawierać inwazję Brontozaur silnika, dla ich ucieczek out muzyki, to jest coś, co może być rozumiane tylko jazda Lamborghini V12 w obwodzie. Wszystkich swoich przeciwników w górnej części wyścigu supersamochodów, Aventador będzie dla niego, aby go kupić. Lubi McLaren P1, ale kwalifikuje się jako wyrafinowanego robota. On woli jechać dinozaura.

Co sądzisz twoje wybory?