aktualności

2016 Bugatti Chiron warta taka sama jak 100 Volkswagen Golf !!

Pogłoski obok hiperdeportivo Bugatti rozprzestrzenił się błyskawicznie. Nie widzieliśmy jeszcze, a my nawet pokazać dane o sprzedaży z 2016 roku Bugatti Chiron jest powiedziane, że to będzie warta taka sama jak 100 Volkswagen Golf. Szalony.

Tak, że w tym życiu istnieje rynek na wszystko. Podczas gdy większość z nas nigdy nie może uzyskać dostępu do samochodów tej klasy, prawdą jest sprzedawany. Trudno sobie wyobrazić, kto by wydawać tyle pieniędzy na samochód, 2,5 miliona dolarów, 2,3 milionów euro. Jest to wartość, która jest zakładana na 2016 Bugatti Chiron, lub co jest taka sama: cena 100 Volkswagen Golf.

Po raz pierwszy widzieliśmy Chiron był w naszym kraju, a patrząc Veyron

Nie będziemy za nim tęsknić. Bugatti nigdy produkuje samochody dla mas, jego wytwory wykraczają poza znane i że koniec wynagrodzenia. Chiron jest już w fazie testów, po raz pierwszy zobaczyłem go było w Hiszpanii, ale został zamaskowany pod ciele Veyron. Jednak niedawno odkryto w Niemczech, o bardzo różnym wyglądzie.

Chiron jest bardzo specjalny model, dlatego każda plotka, że ​​chodzi o to rozprzestrzenia się szybko. Ale sama Bugatti zostało zlecone ujawnić pewne szczegóły techniczne ich przyszłego dziecka. Najważniejszą z nich odnosi się do silnika. Chiron będą dzielić sercem Veyron, tj W16 quad-turbo osiem litrów.

Jednak Bugatti będzie wykorzystywać nowe technologie, aby zrobić krok dalej. Będzie Skorzystajcie Hybrydowy osiągnąć prędkość i szalone moce, blisko 1,500 systemu CV. Jeśli chodzi o wydajność, Chiron powinna poprawić poziom swojego poprzednika, a więc 0 do 100 km / h, musi to zrobić w mniej niż 2,5 sekundy, a jego prędkość blisko 460 km / h, lub jeszcze bardziej.

Bugatti nie spieszy się zaprezentować swoje nowe dzieło. Sprawy idą powoli pałac

Prawda jest taka, że ​​nie wiemy, dlaczego jesteśmy zaskoczeni ceną, Są po prostu kilkaset tysięcy euro więcej niż to, co kosztowało Veyron. Jest przy zakupie modeli bardziej przyziemne, gdy okazuje się to biblijnych proporcjach. Z 2,3 mln warto powiedzieć, że nie tylko można kupić 100 Volkswagen Golf, ale o 20 Mercedes S Class 10 lamborghini huracán lub dwa Ferrari LaFerrari. Nie ma nic.