Motorsport

SIMRACING [Video] mod do rFactor z 80-letnią historią

  • Możliwości oferowane przez prestiżowy obrazu Przestrzeń Simulator są nieograniczone i tym razem przenieśliśmy się do początków Formuły 1, czyli 1937.
  • Pod kierownicą Alfy Romeo 12C, możemy rywalizować na torze czasu z innymi modelami legendarnych.

30 zaangażowany konsolidację tzw Formuły 1, rodzaj zasady określające, jak powinni być uczestnikami samochodów wyścigowych pod tą nazwą. W tym czasie, marek włoskich i niemieckich wykorzystywane wyścigi zaprezentować swoją sprawność technologiczną a firmy takie jak Auto Union, Mercedes, Alfa Romeo i Maserati większość zwycięstw były wspólne. Później przyjdzie z II wojny światowej i ten służył do rozdzielenia Formuła 1 prymitywnych nowoczesny, ostatecznie ustalone z osiągnięciem Mistrzostw Świata w 1950 roku.

Symulatory nie są obce tym, ponieważ jej członkowie są w większości entuzjastyczne częścią konkurencji i, oczywiście, jego historia i urządzenia mechaniczne, które przyczyniły się do napisania swoich stron.

Tutaj pamiętamy legendarnych maszyn Podobnie jak Auto Union Typ C, Mercedes-Benz W125, Maserati 6cm, typ B lub E.R.A Alfa Romeo 12C, pojazd, który trafi na pokład w następnym filmie, w którym wykazują cechy rFactor, symulator przez przestrzeń obrazu.

Twórcy tego mod zbioru w 1937 roku są Zespół Vintage i Big Ben, a wyścig odbywa się w fikcyjnym obwodu na Ziemi przez Kittx i znajduje się w regionie Ovragi i Varshko, znajduje się kilka kilometrów od Petersburga. Autorem filmu jest David Rodríguez, odpowiedzialny za jazdę Maserati i zachwyt z contravolantes i wyprzedzanie jeden z najbardziej sugestywny tylne koła napęd historii sportów motorowych.

zdjęcia: David Rodríguez