Motorsport

Ford Focus RX 2016 Ken Block odsłania Warpaint

Ken Block i Andreas Bakkerud będą rywalizować w 2016 roku Mistrzostw Świata Rallycross to Ford Focus RS RX: To jest ostateczna dekoracja na zawodach drużynowych Hoonigan Racing, stworzony we współpracy z Felipe Pantone. Pamiętacie „gymkhanas?”.

To nie nowość, że Ken Block będzie konkurować z Ford Focus RS ponad 600 KM w Mistrzostwach Świata FIA Rallycross 2016, ale do tej pory nie znają Warpaint że będzie świecić w konkursie. To końcowe aspektu Ford Focus 2016 RX z Hoonigan Racing, który będzie pilotowany przez siebie Ken Block i jego towarzysz Andreas Bakkerud.

Kto powiedział, „samochody” sztuki? Jak to jest najbliższy rzeczą, którą można zobaczyć w konkursie. Oczywiście nie możemy powiedzieć, że Focus RS RX, że będzie hoonigan Racing na torach zamiar pozostać niezauważone, ponieważ wystrój jest bardzo uderzające, gdy jednoznaczne. Praca jest dla niezależnego artysty Felipe Pantone, odniesienie w świecie graffiti i street artu.

Ze sprayem w ręku, Felipe Pantone stworzył osiem różnych sztuk w ciągu ośmiu dni w obiektach Hoonigan Racing w Long Beach (Kalifornia, USA). następnie, Te kreacje zostały zeskanowane i widoczne na ciele RX ostrości, czyni jego wygląd jest jednym widać na zdjęciach: absolutnie niepowtarzalny, za pośrednictwem swoich śmiałych kolorów i kształtów geometrycznych.

Poza wyglądem Ford Focus RS RX 2016 którzy będą rywalizować w Mistrzostwach Świata FIA Rallycross, to grafika spowoduje również linię ubrań i merchandisingu inspirowane przez tych samych motywów. Ale co najważniejsze, w jaki sposób zostaną przekazane Hoonigan i Ken Block Racing konkursu w tym roku? Dowiemy się od pierwszego dnia Świat RX 2016, która odbędzie się w Portugalii ten sam weekend, 16 i 17 kwietnia.