Citroën

Nowy Citroën C4 Cactus 2018 Hunted całkowicie odsłonięte

Nadchodzący-out nowego Citroëna C4 Cactus jest tuż za rogiem. Dowodem na to są te zdjęcia szpiegowskie podjęte podczas kręcenia reklamy Citroën jego odnowionego modelu. W nich widzimy, nowy C4 Cactus całkowicie odsłonięte i bez cienia kamuflażu.

Citroën C4 Cactus 2018 - zdjęcia szpiegowskie

Nowy Citroën C4 Cactus całkowicie odsłonięte. Zobacz wszystkie zdjęcia tutaj

Po jego wprowadzeniu z powrotem w 2014 roku, wielu było zaskoczonych przez niekonwencjonalny obraz wyglądał. Nie można zaprzeczyć, że Kaktus Citroën C4 Otworzył sezon na nowy kurs, który zajął firmy francuskiej. Z jego przybyciem, Citroën zdecydował się na nowej filozofii projektowania i produktu, dzisiaj widzimy dużo bardziej zaawansowany po przybyciu na salonach następnej generacji Citroen C3 lub nowy Citroën C3 Aircross który przejmuje C3 Picassa. Później zrobi to samo nowy Citroen C5 Aircross.

Jednak po ponad trzech latach od sprzedaży w salonach, to jest czas dla Citroën C4 Cactus jest odnawiana. Kilka miesięcy temu wyprzedzeniem Pierwsze szczegóły nowego C4 Cactus i teraz widzimy całkowicie odsłonięte! Tak więc, dzięki tych obrazów oczekiwany odnowienie francuskiego crossovera miejskim pokazany odkryte i bez cienia kamuflażu.

Czy powodem tego niespodziewanego nagi? Bo jak widać na zdjęciach szpiegowskich, które towarzyszą tego artykułu, marka była kręcenia reklamy dla nowego Citroen C4 Cactus. Kolejnym faktem jest to, aby ratyfikować jego uwalnianie jest bliżej niż można by się spodziewać na początku. Tuning otrzymywać modelu Citroen jest zakończona. Przynajmniej na poziomie estetycznym.

Dureń brzmieniu: 911317503099506688

Nowy Citroën C4 kaktus złowione podczas kręcenia reklamy. Jego przyjście-out jest tuż za rogiem.

Patrząc wstecz, jak widzimy te fotografie jest ważne, aby pamiętać słowa Linda Jackson, CEO Citroena, który powiedział, że oprócz tego, że przygotowany do aktualizacji w połowie cyklu, C4 Cactus projekt będzie rozwijał się nieco. A jak wynika z migawek podjęte. Wynika linię oznaczoną przez najnowszych modeli opracowanych przez producenta, C3 i C5 Aircross.

Choć zdjęcia szpiegowskie zostały zaczerpnięte z wzniesieniu, to w lewo domyślać, że nowy C4 Cactus straci swój charakterystyczny „Airbumps” obejmujące wiele drzwi przednich i tylnych, aby włączyć nowe zewnętrzne dolne obronne z dokładnością przeciwieństwie może być skonfigurowane w różnych kolorach, aby zwiększyć możliwości dostosowywania.

Gama silników odnawiane Citroen C4 Cactus będzie zawierać jeden Blok wyboru THP benzyna i olej napędowy BlueHDi. Mam nadzieję, że francuska firma ma upgrade aby zastąpić niektóre z mniej wydajnych silników i wprowadzić nową opcję. Jak zauważyliśmy na początku tego artykułu, biorąc pod uwagę, że Citroen jest już nagranie wideo z nowym C4 Cactus, mam nadzieję, że swoją prezentację nastąpić przed końcem tego artykułu.